Bezpłatna giełda aut używanych w mojeauto.pl

Na stronach mojeauto.pl uruchomiony został odmieniony serwis Auta Używane. Nowy, całkowicie bezpłatny dla Użytkowników indywidualnych mechanizm, to doskonałe narzędzie poszukiwania samochodów używanych oraz komunikacji ze sprzedawcą.

W nowym serwisie prezentowane są wyłącznie internetowe ogłoszenia – oferty sprzedaży wprowadzane przez kilkaset salonów dealerskich i komisów oraz bezpośrednio przez prywatnych użytkowników.

Formularze do zamieszczania i wyszukiwania ogłoszeń są przejrzyste, funkcjonalne i proste w nawigacji. Dodatkową zaletą jest możliwość prezentacji wizualnej oferowanego do sprzedaży samochodu za pomocą aż pięciu zdjęć. Zarówno system wprowadzania jak i wyszukiwania ofert oparty został na doświadczeniach zebranych w czasie funkcjonowania poprzedniego serwisu, ale też, co należy podkreślić, na bazie uwag samych użytkowników platformy.

Wśród wielu nowatorskich rozwiązań uwzględnionych w projekcie, na szczególne wyróżnienie zasługuje mechanizm porównywania samochodów używanych. W prosty sposób Internauta może zadecydować, jakie auta chce ze sobą zestawić. Wyniki prezentowane są w postaci przejrzystej tabeli zawierającej szczegółowe dane dotyczące wybranych samochodów.

Uzupełnieniem serwisu jest dostępny tylko na stronach platformy mojeauto.pl, aktualizowany corocznie Raport Awaryjności Dekra.

W nowym serwisie Auta Używane znajduje się już blisko 10 tysięcy ogłoszeń sprzedaży.

http://www.uzywane.mojeauto.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry