Bezpłatne seminaria CSS, Microsoft i 3Com

Opublikowano: 16 marca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Computer Service Support S.A. (CSS S.A.) we współpracy z firmami Microsoft i 3Com organizuje cykl bezpłatnych seminariów organizowanych na terenie 6-ciu największych miast Polski. Cykl seminariów, pod hasłem: „Nowoczesne przedsiębiorstwo: bezpieczna sieć i efektywne zarządzanie informacją w oparciu o Microsoft Office System i rozwiązania sieciowe 3Com” rozpoczyna się 30 marca 2004 r.

Seminaria przeznaczone są dla osób zainteresowanych nowoczesnymi produktami i rozwiązaniami informatycznymi, pozwalającymi firmie na skuteczne wykorzystanie zasobów sieciowych, bezpieczne i efektywne zarządzanie przepływem informacji oraz na uzyskanie maksymalnych korzyści z inwestycji w obszary bezpieczeństwa.
Celem seminariów jest pokazanie, jak bardzo istotne dla funkcjonowania firmy, zwłaszcza w dobie coraz bardziej złożonej struktury informatycznej przedsiębiorstw, jest zarówno bezpieczeństwo sieci, jak i efektywność pracy użytkowników. Te dwa elementy często mogą wprost decydować o sukcesie rynkowym przedsiębiorstwa.

„Wiosenny cykl seminariów przygotowany wspólnie z naszymi wieloletnimi partnerami – firmami Microsoft i 3Com – ma nie tylko na celu upowszechnianie wiedzy oraz popularyzację zastosowań nowoczesnych produktów i rozwiązań, ale również pokazanie sposobów rozwiązywania problemów dotyczących zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa firmowych systemów IT. Podczas seminariów kładziemy nacisk na uświadomienie kwestii skutecznego zarządzania pracą grupową i przepływem informacji, co bezpośrednio przekłada się na możliwość podejmowania trafnych i przemyślanych decyzji biznesowych” – powiedziała Małgorzata Bilska, w CSS S.A.. „Co jednak najważniejsze – interaktywna formuła seminariów oraz ich ogólnopolski zasięg dają nam okazję do osobistych kontaktów z Klientami i bezpośredniej dyskusji o problemach, z którymi spotykają się na co dzień”.

http://www.it-konferencje.pl

Sylwester KozakBezpłatne seminaria CSS, Microsoft i 3Com

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.