Bezpłatne seminaria CSS, Microsoft i 3Com

Computer Service Support S.A. (CSS S.A.) we współpracy z firmami Microsoft i 3Com organizuje cykl bezpłatnych seminariów organizowanych na terenie 6-ciu największych miast Polski. Cykl seminariów, pod hasłem: “Nowoczesne przedsiębiorstwo: bezpieczna sieć i efektywne zarządzanie informacją w oparciu o Microsoft Office System i rozwiązania sieciowe 3Com” rozpoczyna się 30 marca 2004 r.

Seminaria przeznaczone są dla osób zainteresowanych nowoczesnymi produktami i rozwiązaniami informatycznymi, pozwalającymi firmie na skuteczne wykorzystanie zasobów sieciowych, bezpieczne i efektywne zarządzanie przepływem informacji oraz na uzyskanie maksymalnych korzyści z inwestycji w obszary bezpieczeństwa.
Celem seminariów jest pokazanie, jak bardzo istotne dla funkcjonowania firmy, zwłaszcza w dobie coraz bardziej złożonej struktury informatycznej przedsiębiorstw, jest zarówno bezpieczeństwo sieci, jak i efektywność pracy użytkowników. Te dwa elementy często mogą wprost decydować o sukcesie rynkowym przedsiębiorstwa.

“Wiosenny cykl seminariów przygotowany wspólnie z naszymi wieloletnimi partnerami – firmami Microsoft i 3Com – ma nie tylko na celu upowszechnianie wiedzy oraz popularyzację zastosowań nowoczesnych produktów i rozwiązań, ale również pokazanie sposobów rozwiązywania problemów dotyczących zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa firmowych systemów IT. Podczas seminariów kładziemy nacisk na uświadomienie kwestii skutecznego zarządzania pracą grupową i przepływem informacji, co bezpośrednio przekłada się na możliwość podejmowania trafnych i przemyślanych decyzji biznesowych” – powiedziała Małgorzata Bilska, w CSS S.A.. “Co jednak najważniejsze – interaktywna formuła seminariów oraz ich ogólnopolski zasięg dają nam okazję do osobistych kontaktów z Klientami i bezpośredniej dyskusji o problemach, z którymi spotykają się na co dzień”.

http://www.it-konferencje.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry