BGŻ udostępnił w sieci kalkulator kredytowy Comarch

Dostępny na stronie https://www.kalkulatory.bgz.pl kalkulator, oparty jest w całości na silniku procesowym Comarch i stanowi rozszerzenie systemu kredytowego Comarch Credit Process Management.

Narzędzie online umożliwia klientowi samodzielną weryfikację posiadanej zdolności kredytowej, przeprowadzenie symulacji spłat, a w rezultacie złożenie wniosku kredytowego bez konieczności wizyty w oddziale banku. Wszystkie uzupełnione w kalkulatorze dane automatycznie przenoszone są do systemu kredytowego CCPM Banku BGŻ, który znacznie upraszcza procedurę udzielania kredytu zarówno po stronie klienta, jak i banku. System kredytowy CCPM oraz kalkulator są autorskimi rozwiązaniami Comarch.

Comarch Credit Process Management (CCPM) to kompleksowe i nowoczesne rozwiązanie przeznaczone do obsługi procesów kredytowych, wdrożone w kilkunastu instytucjach finansowych w Polsce. CCPM wspiera każdy krok procesu kredytowego od symulacji, aż po miękką windykację. Dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu, system umożliwia konfigurację samego procesu, a także wszelkich parametrów produktu kredytowego. Zastosowana architektura SOA pozwala na łatwą integrację z innymi systemami oraz bazami danych. Aplikacja dostępna jest przez przeglądarkę internetową.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry