BGŻ udostępnił w sieci kalkulator kredytowy Comarch

Opublikowano: 26 października 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Dostępny na stronie https://www.kalkulatory.bgz.pl kalkulator, oparty jest w całości na silniku procesowym Comarch i stanowi rozszerzenie systemu kredytowego Comarch Credit Process Management.

Narzędzie online umożliwia klientowi samodzielną weryfikację posiadanej zdolności kredytowej, przeprowadzenie symulacji spłat, a w rezultacie złożenie wniosku kredytowego bez konieczności wizyty w oddziale banku. Wszystkie uzupełnione w kalkulatorze dane automatycznie przenoszone są do systemu kredytowego CCPM Banku BGŻ, który znacznie upraszcza procedurę udzielania kredytu zarówno po stronie klienta, jak i banku. System kredytowy CCPM oraz kalkulator są autorskimi rozwiązaniami Comarch.

Comarch Credit Process Management (CCPM) to kompleksowe i nowoczesne rozwiązanie przeznaczone do obsługi procesów kredytowych, wdrożone w kilkunastu instytucjach finansowych w Polsce. CCPM wspiera każdy krok procesu kredytowego od symulacji, aż po miękką windykację. Dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu, system umożliwia konfigurację samego procesu, a także wszelkich parametrów produktu kredytowego. Zastosowana architektura SOA pozwala na łatwą integrację z innymi systemami oraz bazami danych. Aplikacja dostępna jest przez przeglądarkę internetową.

Tomasz UchańskiBGŻ udostępnił w sieci kalkulator kredytowy Comarch

Podziel się!

O autorze

tomasz.uchanski