Bilety lotnicze w WP

Wystarczy określić miejsca wylotu i przylotu (lotnisko, miasto, region, bądź kraj), datę podróży, liczbę pasażerów oraz rodzaj taryfy, by mieć wgląd w najaktualniejsze oferty czterystu linii lotniczych świata. System udostępniony przez Wirtualną Polskę przeszukuje ich ponad półtora miliona każdego dnia. Korzystającemu z wyszukiwarki zostają przedstawione jedynie dostępne połączenia. Poprzez sieć można dokonać rezerwacji biletu oraz jego zakupu. Co istotne, Wirtualna Polska akceptuje płatności dokonywane nie tylko za pośrednictwem karty kredytowej ale także realizowane w gotówce. By korzystać z oferty nie trzeba wypełniać skomplikowanych formularzy rejestracyjnych, dostęp do niej nie jest bowiem zależny od posiadania konta w WP.pl.

“Za pośrednictwem naszego serwisu dostępne są taryfy negocjowane, promocyjne i specjalne. – mówi Artur Lisowski, Kierownik Grupy Turystyka w WP – Dzięki współpracy Wirtualnej Polski z firmą ANIXE, obsługującą takich gigantów jak np. Lycos, użytkownicy portalu zyskują profesjonalną, kompletną obsługę i błyskawiczny dostęp do danych, które musieliby zdobywać całymi godzinami. Prezentujemy też, co jest dla wielu olbrzymim ułatwieniem, aktualne taryfy specjalne na wyloty z Niemiec i nie tylko” – podkreśla.

Każdego dnia, na stronach serwisu Turystyka.wp.pl, prezentowany jest też “TOP 10 znalezionych”, czyli najlepsze dostępne taryfy, odnalezione przez użytkowników w systemie rezerwacji lotów. Wyodrębniony przez twórców serwisu dział “Promocje” prezentuje najkorzystniejsze oferty promocyjne, spośród całej dostępnej puli.

Korzystający z serwisu zyskuje, zabezpieczony kodem, dostęp do indywidualnych rezerwacji. Ma też możliwość skorzystania z profesjonalnej bazy FAQ, czyli najczęściej zadawanych pytań.

http://www.biletylotnicze.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry