Biore.to – nowy serwis zakupowy od WP.PL

Nowy serwis Wirtualnej Polski to możliwość zakupu unikalnych produktów, często z limitowanych serii.

Na stronie każdego tygodnia będzie dostępnych tylko kilkanaście produktów, użytkownik będzie miał również możliwość zapoznania się z ofertą jaka pojawi się w przyszłym tygodniu. Biore.to chce zachęcić użytkowników również darmową wysyłką.

Biore.to – nowy serwis zakupowy od WP.PL 1

To nowa jakość zakupów przez Internet. Biore.to opiera się na znanym na polskim rynku modelu sprzedażowym, ale – i to stanowi o jego unikalności – posiada wyjątkową ofertę produktową. Klienci serwisu nabywać mogą produkty premierowe, dopiero wchodzące na rynek lub unikatowe, sprowadzone do naszego serwisu bądź produkowane na jego potrzeby przez polskich producentów. Co istotne, w chwili sprzedaży u nas, niedostępne na polskim rynku. Jesteśmy pewni, że połączenie tych dwóch elementów: sprawdzonego modelu sprzedażowego i atrakcyjności oferty zagwarantuje sukces naszej witrynie – podkreśla Ewelina Binzer, z-ca dyrektora pionu ds. sprzedaży produktów płatnych, akcji specjalnych i e-Commerce WP.PL

Szukamy obszarów niszowych i staramy się je zaadaptować. Tworząc biore.to zwracaliśmy uwagę na to, by rozwiązanie przyniosło korzyści użytkownikom, partnerom a także, oczywiście, nam. Jestem przekonana, że nasz serwis spełni oczekiwania wszystkich zainteresowanych stron – dodaje Aneta Zawiślak, kierownik działu e-Commerce WP.PL.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry