Biznes przez komórkę

Wirtualna Polska rozwija swoją ofertę w obszarze telefonii komórkowej. Serwis portalu przeznaczony na urządzenia przenośne wzbogacił się o kolejną sekcję – Biznes.
Wirtualna Polska rozbudowuje serwis skierowany do użytkowników telefonów komórkowych i innych urządzeń przenośnych. Witryna wzbogaciła się właśnie o rozbudowany dział Biznes. Znaczące modyfikacje objęły również Pocztę WP dostępną przez komórkę. WP wprowadziła nowy, przejrzysty i intuicyjny interfejs Poczty oraz zagwarantowała posiadaczom telefonów komórkowych swobodne czytanie maili pisanych w HTMLu, dzięki zastosowaniu konwersji HTMLa na tekst. W związku z zakończeniem beta testów serwis zmienił swoją nazwę – z mobi.wp.pl na docelową, mini.wp.pl. Użytkownicy sieci WPmobi korzystają z wprowadzonych usług oraz całego serwisu mini.wp.pl bezpłatnie.

„Za pośrednictwem telefonu sprawdzić można od teraz indeksy warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych oraz giełd w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Azji, aktualne notowania spółek na GPW, kursy walut NBP. Korzystając z adresu mini.wp.pl/biznes, czytać można komentarze ekspertów i aktualności związane z rynkiem szeroko pojętych finansów i gospodarki. Serwis oferuje także dostęp do wycen funduszy inwestycyjnych: krajowych, zagranicznych, akcyjnych, mieszanych, stabilnego wzrostu, itp.” – wyjaśnia Paweł Janecki z Wirtualnej Polski, koordynator projektu mini.wp.pl.

Ustawienia dostępnych w serwisie notowań można spersonalizować w taki sposób, by te interesujące użytkownika były widoczne na jednej stronie. Dzięki takiemu rozwiązaniu dotrzeć można do nich w prosty i szybki sposób.

„Z badań wynika, że portale internetowe mogą z powodzeniem walczyć na rynku telekomunikacyjnym. Użytkownikom kojarzą się bowiem z nowymi technologiami
i ogólnopolskim zasięgiem. Dlatego jako WP zdecydowaliśmy się wejść na ten rynek dwutorowo. Po pierwsze, jako operator sieci komórkowej WPmobi. Po drugie, jako dostawca treści na telefon komórkowy – za pomocą serwisu mini.w.pl. – mówi Jacek Murawski, Prezes Zarządu Wirtualnej Polski S.A. – „Jeżeli chodzi o ten drugi apekt naszej działalności, to naszym celem jest stworzenie najlepszego i najbogatszego serwisu mobilnego w Polsce. Stawiamy więc na dynamiczny rozwój serwisu mini.wp.pl. Tylko w ciągu dwóch ostatnich miesięcy włączyliśmy do naszej oferty sekcje Tech, Moto, Info i poświęcony rozrywce Fun, teraz oddajemy do dyspozycji użytkowników obszerny dział Biznes. Co ważne, klienci sieci WPmobi korzystają z mini za darmo.”

www.mini.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top