Biznes przez komórkę

Wirtualna Polska rozwija swoją ofertę w obszarze telefonii komórkowej. Serwis portalu przeznaczony na urządzenia przenośne wzbogacił się o kolejną sekcję – Biznes.
Wirtualna Polska rozbudowuje serwis skierowany do użytkowników telefonów komórkowych i innych urządzeń przenośnych. Witryna wzbogaciła się właśnie o rozbudowany dział Biznes. Znaczące modyfikacje objęły również Pocztę WP dostępną przez komórkę. WP wprowadziła nowy, przejrzysty i intuicyjny interfejs Poczty oraz zagwarantowała posiadaczom telefonów komórkowych swobodne czytanie maili pisanych w HTMLu, dzięki zastosowaniu konwersji HTMLa na tekst. W związku z zakończeniem beta testów serwis zmienił swoją nazwę – z mobi.wp.pl na docelową, mini.wp.pl. Użytkownicy sieci WPmobi korzystają z wprowadzonych usług oraz całego serwisu mini.wp.pl bezpłatnie.

„Za pośrednictwem telefonu sprawdzić można od teraz indeksy warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych oraz giełd w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Azji, aktualne notowania spółek na GPW, kursy walut NBP. Korzystając z adresu mini.wp.pl/biznes, czytać można komentarze ekspertów i aktualności związane z rynkiem szeroko pojętych finansów i gospodarki. Serwis oferuje także dostęp do wycen funduszy inwestycyjnych: krajowych, zagranicznych, akcyjnych, mieszanych, stabilnego wzrostu, itp.” – wyjaśnia Paweł Janecki z Wirtualnej Polski, koordynator projektu mini.wp.pl.

Ustawienia dostępnych w serwisie notowań można spersonalizować w taki sposób, by te interesujące użytkownika były widoczne na jednej stronie. Dzięki takiemu rozwiązaniu dotrzeć można do nich w prosty i szybki sposób.

„Z badań wynika, że portale internetowe mogą z powodzeniem walczyć na rynku telekomunikacyjnym. Użytkownikom kojarzą się bowiem z nowymi technologiami
i ogólnopolskim zasięgiem. Dlatego jako WP zdecydowaliśmy się wejść na ten rynek dwutorowo. Po pierwsze, jako operator sieci komórkowej WPmobi. Po drugie, jako dostawca treści na telefon komórkowy – za pomocą serwisu mini.w.pl. – mówi Jacek Murawski, Prezes Zarządu Wirtualnej Polski S.A. – „Jeżeli chodzi o ten drugi apekt naszej działalności, to naszym celem jest stworzenie najlepszego i najbogatszego serwisu mobilnego w Polsce. Stawiamy więc na dynamiczny rozwój serwisu mini.wp.pl. Tylko w ciągu dwóch ostatnich miesięcy włączyliśmy do naszej oferty sekcje Tech, Moto, Info i poświęcony rozrywce Fun, teraz oddajemy do dyspozycji użytkowników obszerny dział Biznes. Co ważne, klienci sieci WPmobi korzystają z mini za darmo.”

www.mini.wp.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry