Biznes trzeba robić w Toruniu

Biznes to nie tylko rozmowy za zamkniętymi drzwiami biura, ale również spotkania z klientami. Dobrze, aby odbywały się one w miłej atmosferze.

Gdzie urządzić spotkanie biznesowe
Biznes trzeba robić w Toruniu 1Często to właśnie od atmosfery spotkania biznesowego zależy powodzenie rozmów podejmowanych z danym kontrahentem. Dlatego też, dobrze jest wybrać miejsce, które będzie sprzyjać rozmowom. W biurze atmosfera może być nieco nerwowa, nasz potencjalny kontrahent, wiedząc, że to my jesteśmy “na swoim gruncie”, może wyczuwać naszą przewagę i ustawić się do nas w pozycji defensywnej, co nie będzie sprzyjać negocjacjom. Dobrym rozwiązaniem jest wybór neutralnego dla obu stron miejsca, które charakteryzuje się miłym klimatem. Odpowiednie miejsce pomoże też wydłużyć spotkanie na tyle, żebyśmy zdążyli omówić wszystkie istotne kwestie. W jaki sposób? Umówienie się z klientem na kawę może skutkować spotkaniem trwającym tyle, co właśnie wypicie filiżanki kawy, natomiast wybranie się z kontrahentem do restauracji na lunch czy obiad siłą rzeczy da znacznie więcej czasu. Taka dobra restauracji biznesowa powinna oferować kuchnię, którą raczej wszyscy lubią – na przykład włoską. Wizyta w lokalu, który serwuje specyficzne dania jest ryzykowna, chyba że z całą pewnością wiemy, że nasz klient gustuje w danych potrawach.

Dobra restauracja
Dobra restauracja na spotkanie biznesowe to taka, która serwuje pyszną kuchnię, umożliwia spokojną rozmowę i ma miły klimat, który zachęca do spędzenia w niej czasu. Bardzo istotna jest także lokalizacja. Jeśli mamy klienta z tego samego miasta, nie ma problemu, jeżeli natomiast na spotkanie muszą przybyć osoby z różnych krańców Polski, warto wybrać miejsce, które będzie “w połowie drogi”. Dobrym miastem, ze względu na te kryteria jest Toruń. Znajduje się on w centrum kraju, więc z wielu miast jest do niego blisko. W Toruniu znajdziemy też dobre restauracje. Jeśli chcemy naszego kontrahenta zabrać na lunch, Toruń ma do zaoferowania w tej kwestii całkiem sporo. Warto zajrzeć na przykład do lokalu Stare Metropolis. Serwuje on znakomitą kuchnię włoską – pizzę, pasty. Menu zobaczyć można na stronie www.staremetropolis.pl. Tam tej znajdziemy szczegółowe informacje dotyczące dojazdu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry