BizOn media obsługuje Grupę Money.pl

Podpisano umowę dotyczącą współpracy sieci Bizon media z Grupą Money.pl, która w maju br. odnotowała ponad 4 mln użytkowników i 55 mln odsłon wg danych Megapanel PBI/Gemius z maja 2009 roku.

BizOn media od stycznia br. współpracuje z serwisem E-prawnik.pl, od półtora roku z Manager.Money.pl, zaś od ponad dwóch lat – z MSP.Money.pl. Obecna umowa dotyczy sprzedaży i emisji reklam w całej grupie – przede wszystkim na portalu finansowym Money.pl oraz na uruchomionej kilka miesięcy temu witrynie dla kobiet iWoman.pl.

Grupa Money.pl (Megapanel PBI/ Gemius, 2009.05):

BizOn media obsługuje Grupę Money.pl 1

Zasięg sieci BizOn media po uwzględnieniu wszystkich serwisów z Grupy Money.pl wzrósł w maju o ponad 1,1mln użytkowników i osiągnął 6,98 mln internautów i 188 mln odsłon (Megapanel PB/Gemius, 2009.05).

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry