Blue Media zwycięzcą konkursu Fast 50

Blue Media, dostawca innowacyjnych rozwiązań m-commerce na rynku polskim, jest jednym ze zwycięzców rankingu 50 najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej działających w obszarze nowych technologii.

Prestiżowy konkurs Technology Fast 50 2002 jest organizowany przez Deloitte & Touche. W procesie oceny organizatorzy brali pod uwagę wyniki firmy i dynamikę przychodów w ciągu trzech ostatnich lat. Ranking został ogłoszony 1 października 2002 r. w czasie uroczystej gali w sali notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Gala konkursu odbyła się na spotkaniu First Tuesday, którego organizatorem jest BiznesPolska.pl

Technology Fast 50 to ranking najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. W bieżącej edycji programu wśród zwycięzców znalazły się tylko trzy polskie firmy. Łącznie w programie udział wzięło 12 000 przedsiębiorstw branży IT z 7 krajów.

„Jesteśmy bardzo dumni ze znalezienia się gronie najlepszych firm Europy Środkowej. Cieszymy się, że nasza działalność na polu rozwiązań dla sektora bankowości, finansów i korporacji została zauważona i wyróżniona przez organizatorów” – mówi Andrzej Antoń, Business Development Manager w Blue Media.

http://www.blue.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top