Blue Media zwycięzcą konkursu Fast 50

Opublikowano: 4 października 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Blue Media, dostawca innowacyjnych rozwiązań m-commerce na rynku polskim, jest jednym ze zwycięzców rankingu 50 najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej działających w obszarze nowych technologii.

Prestiżowy konkurs Technology Fast 50 2002 jest organizowany przez Deloitte & Touche. W procesie oceny organizatorzy brali pod uwagę wyniki firmy i dynamikę przychodów w ciągu trzech ostatnich lat. Ranking został ogłoszony 1 października 2002 r. w czasie uroczystej gali w sali notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Gala konkursu odbyła się na spotkaniu First Tuesday, którego organizatorem jest BiznesPolska.pl

Technology Fast 50 to ranking najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. W bieżącej edycji programu wśród zwycięzców znalazły się tylko trzy polskie firmy. Łącznie w programie udział wzięło 12 000 przedsiębiorstw branży IT z 7 krajów.

„Jesteśmy bardzo dumni ze znalezienia się gronie najlepszych firm Europy Środkowej. Cieszymy się, że nasza działalność na polu rozwiązań dla sektora bankowości, finansów i korporacji została zauważona i wyróżniona przez organizatorów” – mówi Andrzej Antoń, Business Development Manager w Blue Media.

http://www.blue.pl

Sylwester KozakBlue Media zwycięzcą konkursu Fast 50

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.