Bluerank dla Mapia.ua

Opublikowano: 23 grudnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Agencja Bluerank przygotowała rekomendacje SEO dla powstającej właśnie nowej wersji ukraińskiego serwisu Mapia.ua, będącego odpowiednikiem polskiego Zumi.

W ramach nawiązanej w tym roku współpracy, opracowaliśmy kompleksowy audyt SEO nowo powstającej wersji serwisu Mapia.ua. – mówi Patrycja Tomczak, SEO Specialist Bluerank. W zakresie wykonywanych przez agencję prac mieścił się audyt HTML, rekomendacje odnośnie sitemap i plików robot.txt, a także wskazówki dotyczące optymalizacji treści serwisu.

Projekt www.mapia.ua jest projektem analogicznym do tego, co prezentuje m.in. Zumi.pl. Serwis umożliwia odnalezienie wybranych lokalizacji na mapie Ukrainy, wyznaczenie optymalnej trasy z punktu A do punktu B, wyszukanie zabytków, restauracji, kin, teatrów, punktów Wi-Fi, etc. w wybranych miastach, jak również dodanie do mapy informacji o swojej firmie. Jakość map wykorzystywanych na stronach Mapia.ua jest lepsza, niż jakość Google Maps z tego rejonu świata, co daje serwisowi poważną przewagę wśród lokalnych odbiorców.

Pracę z firmami ukraińskimi (poza właścicielem Mapia.ua są to m.in. agencje reklamowe z Ukrainy), Bluerank planuje rozwinąć jeszcze w tym roku.

http://www.bluerank.pl
http://www.mapia.ua

Tomasz UchańskiBluerank dla Mapia.ua

Podziel się!

O autorze

tomasz.uchanski