Bluerank wyłącznym Partnerem CHEQ na Polskę i region CEE

Rozwiązanie technologiczne CHEQ pozwala zidentyfikować boty i fałszywych użytkowników i wykluczyć ich działań marketingowych. Teraz, dzięki współpracy z Bluerank, technologia jest dostępna na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.CHEQ to globalny lider w dziedzinie cyber security w obszarze marketingu (Go-to-Market Security – GTMSec, jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi technologii). Firma znalazła się w rankingu Fast Company – The 10 most innovative security compaies of 2022. CHEQ zaufało ponad 12 000 klientów na całym świecie, w tym globalne marki.

Bluerank wyłącznym Partnerem CHEQ na Polskę i region CEE 1

Nasza współpraca z Bluerank pozwala nam docierać do nowych segmentów klientów i pomagać im zwalczać fałszywy ruch. Doświadczenie naszego partnera w marketingu internetowym i nasz w cyberbezpieczeństwie, sprawia, że tworzymy zgrany zespół – powiedział Nitzan Yaniv, SVP Channels & Partners

Bluerank to agencja 360, biznesowy partner największych firm w Polsce i na świecie. W zarządzaniu budżetami klientów kieruje się podejściem data driven, ukierunkowując się na stałą poprawę wskaźników CPC, ROAS oraz sprowadzanie jakościowego ruchu, który powoduje wzrost liczby konwersji.

Bluerank i CHEQ mają wspólny cel poprawy efektywności działań w marketingu internetowym w ujęciu Customer Journey. Dostarczamy rozwiązanie klasy enterprise na rynki – polski oraz pozostałych krajów CEE – dodał Zbigniew Nowicki, Co-Managing Director

Fakty – automatyczny ruch to ok. 40 proc. całego ruchu

  • Fikcyjny ruch (IVT – Invalid Traffic) stanowi średnio 40% całego ruchu w sieci
  • 27% ruchu organicznego i direct to ruch sztuczny generowany przez boty i fikcyjnych użytkowników
  • 3,5% ruchu z reklam płatnych to także sztuczny ruch, który wyklikuje budżet reklamowy
  • 700 mld $ jest marnowanych z powodu fałszywych danych  
  • 42 mld $ to globalna wartość wzrostu przychodów, jeśli wyeliminować IVT
  • 115 mld $ to koszt pracy zmarnowanej na obsługę fikcyjnych leadów

CHEQ został stworzony przez byłych członków izraelskiego wywiadu wojskowego. Jest liderem innowacji w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego i rozwoju Go-to-Market Security (GTMSec). CHEQ zaufało ponad 12,000 klientów na całym świecie, od zespołów i osób prywatnych po wiodące organizacje marketingowe na świecie. Technologia jest używana przez ponad 50 000 stron internetowych na całym świecie.
W tym roku CHEQ wszedł do klubu Unicorn z wyceną na poziomie 1 miliarda dolarów.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry