Bogatszy serwis kobieta w portalu Gazeta.pl

Opublikowano: 25 lutego 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

W portalu Gazeta.pl został uruchomiony zmieniony i rozbudowany serwis kobieta. Oprócz portretów kobiet, felietonów Kingi Dunin i Joanny Szczepkowskiej w serwisie znajduje wyjątkowa książka kucharska. W tej chwili zawiera 936 przepisów kulinarnych z Magazynu Gazety Wyborczej oraz Wysokich Obcasów. Dział „Kuchnia” wzbogacony jest o szkołę gotowania, w której znajduje się 150 przepisów i 30 filmów instruktażowych, alfabetyczny spis przypraw wraz ze zdjęciami i, przykładami ich zastosowania.

W dziale „Uroda” znajduje się przede wszystkim bogata baza kosmetyków dostępnych na polskim rynku, porady kosmetyczne, kompendium wiedzy o zabiegach i specyfikach kosmetycznych zawarte w kosmetycznym ABC, szkoła makijażu przygotowana we współpracy z serwisem make-up.pl oraz przydatne zabawy interaktywne „Znajdź swój zapach” i „Bądź kolorowa”

W dziale „Psychologia” znajdują się porady min. Wojciecha Eichelbergera, Zofii Milskiej-Wrzosińskiej, Anny Dodziuk oraz forum z ekspertem psychologii Barbarą Jakubowską. Dział „Organizacje Kobiece” to przygotowany we współpracy z OŚKĄ informator o tych organizacjach, baza grantów i dotacji oraz imprez dla kobiet. W dziale „Unia Europejska i kobiety” zgromadzone zostały przez Federację na rzecz Kobiet i Planownia Rodziny materiały na temat kobiet w Europie. W dziale „Moda” znajduje się bogata galeria zdjęć a dział „Rodzić po ludzku” prezentuje wyniki akcji Gazety Wyborczej pod tym samym tytułem.

http://www.gazeta.pl/kobieta/

Sylwester KozakBogatszy serwis kobieta w portalu Gazeta.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.