Bottlenose, czyli o czym mówi się w mediach społecznościowych

Bottlenose, narzędzie do przeszukiwania „społecznościowej strony internetu”, od teraz dostępne jest dla wszystkich.

Bottlenose, czyli o czym mówi się w mediach społecznościowych 1Wyszukiwarka społecznościowa Bottlenose od dzisiaj dostępna jest dla wszystkich w formie publicznych beta testów, donosi Venture Beat. Dotychczas do narzędzia miała dostęp tylko zamknięta grupa testerów.

Dyrektor generalny Nova Spivack twierdzi, że Bottlenose jest tym dla mediów społecznościowych czym Google dla reszty internetu.

Po wpisaniu zapytania, opisywane narzędzie przeszuka portale społecznościowe (Facebook, Twitter, Google+ i inne) pod kątem wzmianek na dany temat, jako wynik podając te mające największe znaczenie.

Witryna wykorzystuje możliwości języka HTML 5 oraz JavaScriptu. Wyniki wyszukiwania prezentowane są na aktualizowanej w czasie rzeczywistym stronie, na której możemy znaleźć informacje o tym, kto rozmawia na podany przez użytkownika temat, w jakim kontekście, na jakim portalu oraz zobaczyć powiązane z zapytaniem grafiki.

Stronę z wynikami można zapisać i wrócić do wyników w przyszłości lub użyć jej jako strony startowej w używanej przeglądarce.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry