Bramki Idei Ekstraklasy w Onet.pl

Opublikowano: 25 lipca 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Od 28 lipca w portalu internetowym Onet.pl będzie możliwość obejrzenia bramek z piłkarskiej ekstraklasy. Dostęp do serwisu jest darmowy. Bramki będzie można oglądać nazajutrz po zakończeniu każdej kolejki spotkań ligowych, poczynając od najbliższego czwartku (pierwsza kolejka zaczyna się w niedzielę 24 lipca i kończy w środę).

Najciekawsze fragmenty i gole zaprezentuje nowy magazyn ligowy TVN. Jak stwierdził Prezes Zarządu Onet.pl, Łukasz Wejchert: dokładamy wszelkich starań, aby przy wykorzystaniu potencjału ITI, największej w Polsce grupy multimedialnej, stale poszerzać ofertę dla naszych użytkowników.

Według ostatnich dostępnych majowych wyników badań Megapanel PBI/Gemius z serwisów sportowych skorzystało 4,3 miliona polskich internautów. Aż 58 proc. spośród nich (2,5 miliona osób) skorzystało z serwisów sportowych na portalu Onet.pl. Na serwisach sportowych w Onet.pl internauci przeczytali w kwietniu 135 milionów stron, co stanowiło prawie połowę (47 proc.) ze wszystkich witryn informacyjnych objętych badaniem.

http://sport.onet.pl

Sylwester KozakBramki Idei Ekstraklasy w Onet.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.