Burger King nagradza Durczoka za „rzucanie mięsem”

Burger King nagradza Kamila Durczoka nieograniczonym darmowym dostępem do oferty wszystkich restauracji Burger King w Polsce.

Kamil Durczok, przed rozpoczęciem jednego z wydań „Faktów” na antenie TVN wyraził swoją dezaprobatę wobec zanieczyszczonego stołu. Materiał ten dostał się do Internetu, a reakcja Kamila Durczoka spotkała się z wieloma skrajnymi opiniami. Burger King włącza się do dyskusji, wyrażając swoje 100-procentowe uznanie dla dziennikarza.

„W naszej ocenie Pan Kamil Durczok nie tylko zachował się jak prawdziwy mężczyzna, ale i miał odwagę być sobą – mówi Robert Lis, Brand Manager marki Burger King w AmRest.  Filozofia Burger King, „Have it Your Way” oznacza właśnie odwagę swobodnego wyrażania siebie i dążenia do realizacji celów, nawet jeśli ma to się wiązać
z przekraczaniem utartych norm i zasad.  Dlatego z prawdziwą przyjemnością przesyłamy panu Kamilowi Durczokowi kupon na darmowe, nieograniczone korzystanie z oferty restauracji Burger King w Polsce.”

Kamil Durczok, oprócz możliwości korzystania z szerokiego menu restauracji, otrzymuje również dostęp do kuchni Burger King. „Nieskromnie uważamy, że Burger King to najlepsze „mięsne” miejsce w Warszawie – dodaje Robert Lis. – Skoro zatem „rzucanie mięsem” w miejscu pracy budzi tak wiele kontrowersji, z radością dajemy Panu Kamilowi Durczokowi możliwość robienia tego w naszej restauracji.”

Burger King jednocześnie zachęca wszystkich ludzi mediów i show-biznesu do bycia sobą, bez względu na sytuację. Restauracja przygotowała dla nich specjalną pulę nagród w postaci darmowego wstępu do lokalu oraz kuchni Burger King w Polsce. „Żałujemy, że gdy kilka lat temu Tomasz Lis w dość podobny sposób wyrażał swój negatywny stosunek do jakości materiału, Burger King nie był obecny w Polsce” – mówi Robert Lis. – Pragniemy jednak zapewnić, że w naszych restauracjach zawsze znajdzie się miejsce dla tych, którzy mają odwagę wyrazić głośno i dosadnie swoje emocje.”

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry