Burger King – nowa odsłona

Pod adresem www.burgerking.com.pl internauci mogą korzystać z serwisu o odświeżonej, wyrazistej grafice oraz udoskonalonej nawigacji, zapewniającej szybszy dostęp do informacji. Fani marki znajdą tu wiele ciekawostek o ulubionych produktach, w tym tabelę wartości odżywczych, a osoby szukające pracy –  aktualne oferty zatrudnienia z podziałem na miasta i stanowiska.

„Głównym celem zmian wprowadzonych na naszej stronie internetowej było usprawnienie jej działania oraz zwiększenie funkcjonalności, dzięki czemu stała się ona bardziej przyjazna i atrakcyjna dla użytkowników – mówi Robert Lis, Marketing Manager marki Burger King. – Nowa strona szybciej się ładuje, a nawigacja stała się dużo łatwiejsza.”

Pożyteczne i ciekawe informacje o marce i restauracjach podane są przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań takich jak na przykład System API Google Maps, na którym oparto dział „Restauracje”. Pozwala on szybko znaleźć dokładną lokalizację restauracji, którą zainteresowany jest użytkownik oraz dowiedzieć się, jak do niej dotrzeć.

Internauci zainteresowani pracą w Burger King w sekcji „Kariera” znajdą wyszukiwarkę, umożliwiającą przeszukiwanie ofert pracy według miasta i stanowiska.

Ponadto serwis zawiera:
•    Opis każdej lokalizacji informujący o możliwości korzystania z bezpłatnego, bezprzewodowego dostępu do Internetu w restauracjach.
•    Tabelę wartości odżywczych, umieszczoną w sekcji „Menu”, która pozwoli wszystkim wielbicielom burgerów sprawdzić zawartość kalorii, białka czy węglowodanów w ich ulubionych daniach.
•    Dział „Menu” pogrupowany w kategorie: „Burgery”, „Łakome kąski”, „Lekkie i smaczne”, „Napoje”, „Coś słodkiego” oraz „Na każdą kieszeń”. Opis każdego produktu zawiera informację o cenie indywidualnej i w zestawie.

„Na tych zmianach nie poprzestajemy – dodaje Robert Lis. – Serwis będzie się cały czas rozwijał, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów i wszystkich osób zainteresowanych marką Burger King. Wkrótce planujemy też niespodzianki dla naszych klientów.”

Nową stronę zaprojektowała i wykonała firma K2. Ta sama firma zrealizowała projekt serwisu internetowego dla Burger King na rynek czeski. Można ją odwiedzić pod adresem: www.restauraceburgerking.cz.

www.burgerking.com.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry