Byss mobile wprowadza do App Store grę – Caribbean Racing

Caribbean Racing, najnowsza produkcja byss mobile, dedykowana telefonom iPhone oraz iPod Touch, daje możliwość wcielenia się w żeglarza i wzięcia udziału w profesjonalnych regatach. Carribean Racing to kolejna aplikacja byss mobile, która pojawia się w sklepie Apple’a. Gra dostępna jest m. in. w Polsce, USA, Nowej Zelandii, Australii, Japonii i Chinach.

Użytkownik ma do dyspozycji 9 różnych tras, na których może rywalizować z graczami z całego świata – o pozycji w poszczególnych rankingach decydują uzyskiwane czasy. Dzięki funkcji online score zabawa dostarcza jeszcze większych emocji.

Podczas pracy nad Caribbean Racing koncentrowaliśmy się przede wszystkim na interfejsie – czyniąc go przyjaznym dla użytkownika, a jednocześnie maksymalnie nawiązującym do prawdziwej żeglugi. – mówi Daniel Czapiewski, dyrektor strategiczny agencji interaktywnej byss.

Sterowanie jachtem w grze odbywa się zarówno za pomocą akcelerometru, jak i ekranu dotykowego. Gracz decyduje o kierunku płynięcia łódki, poprzez pochylanie telefonu. Aby uzyskać jak najlepsze czasy, ważne jest także odpowiednie ustawienie żagla w stosunku do zmiennego kierunku i siły wiatru – odbywa się to za pomocą szota umieszczonego po lewej stronie ekranu.

Liczymy na to, że gra powtórzy sukces W.O.L.F’a, poprzedniej produkcji byss mobile, która przez długi okres była numerem jeden wśród płatnych aplikacji wśród polskich użytkowników App Store. – dodaje Czapiewski.

Dodatkowo, podczas pracy nad produkcją symulatora, byss mobile nawiązała współpracę z KOS Pictures, agencją wyspecjalizowaną w fotografii o tematyce żeglarskiej. Dzięki tej kooperacji, osoby decydujące się na ściągnięcie aplikacji mają dostęp do rewelacyjnych zdjęć zrobionych przez renomowanych fotografów KOS Pictures.

http://byss.mobi/caribbeanracing/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top