Cała sieć na ekranie telewizora

Firma ZyXEL, zajmująca się wdrażaniem urządzeń sieciowych, wypuściła na rynek DMA-2500, urządzenie pozwalające na bezprzewodowe odtwarzanie filmów HD z komputera na ekranie telewizora, dostęp do internetowego radia, telewizji i serwisów takich jak YouTube.

Urządzenie służy do streamingu multimediów zgromadzonych na komputerze i w zasobach sieciowych bezpośrednio na ekran telewizora lub do zestawu kina domowego. Odtwarzacz ZyXEL’a umożliwia współdzielenie cyfrowej treści z elektroniką użytkową, komputerami PC i urządzeniami mobilnymi dzięki zgodności ze standardem DLNA 1.5. DMA-2500 wykrywa w domowej sieci miejsca, na których zgromadzono multimedia, zapewniając dostęp do muzyki, filmów, czy możliwość tworzenia efektownych pokazów zdjęć na ekranie telewizora. Współpracuje również z multimedialną biblioteką multimediów ZyXEL NSA-220 Plus.

Urządzenie pozwala na transmitowanie obrazu wideo w rozdzielczości Full HD, odtwarzanie większości popularnych formatów włączając obrazy płyt DVD. Możliwe jest także wyświetlanie napisów z polskimi znakami.  DMA-2500 posiada wbudowane klucze licencyjne firmy Microsoft, co pozwala na odtwarzanie plików wideo, chronionych przez cyfrowy system zarządzania prawami autorskimi (DRM).

DMA-2500 można podłączyć do domowej sieci poprzez kabel ethernetowy lub korzystać z komunikacji bezprzewodowej za pomocą adaptera USB Wireless N. Do portu USB można podłączyć także pendrive lub dysk HDD USB ze zgromadzoną muzyką, zdjęciami, czy filmami.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry