Cash znaczy gotówka nawet w Internecie

TorturaCen.pl pracuje nad możliwością zwrotu rabatów dla klienta w formie prawdziwych pieniędzy. Usługa pozwoli w odczuwalny sposób obniżyć ceny oferowanych produktów i ma być dostępna jeszcze w tym roku. Rabat możne będzie także przekazać wskazanej organizacji charytatywnej.

Pierwsza w Polsce wyszukiwarka ofert z opcją „cashback”, czyli zwrotem części kwoty wydanej na zakupy chce wprowadzić możliwość odbioru rabatu w formie przelewu na konto klienta serwisu lub wpłaty na rzecz wskazanej organizacji charytatywnej. Do tej pory użytkownik gromadził bonusy w formie wirtualnych złotówek, które mógł przeznaczyć na kolejne zakupy. Nowa funkcjonalność bezpośrednio zmniejszy ostateczny koszt zakupionego produktu.

Idziemy tropem samej nazwy usługi, w końcu „cash” to „cash”. – tłumaczy z uśmiechem Marek Stodolak, Prezes TorturaCen.pl  – Do tej pory nie było wątpliwości z drugim członem nazwy, dzięki nam do klienta zawsze wraca jakiś bonus ale zależało nam na usunięciu ograniczeń w formie tego zwrotu.

TorturaCen.pl jest wyszukiwarką produktów, dającą możliwość uzyskania zwrotu części wydanej kwoty – tzw. „cashbacku”. Usługa cashback jest atrakcyjną ofertą dla tych, którzy regularnie dokonują zakupów w sklepach internetowych. Kupujący wybiera spośród najatrakcyjniejszych internetowych ofert a dodatkowo serwis dzieli się z nim prowizją. Każdy klient tworzy na swój własny użytek konto – „wirtualny portfel” gdzie zapisywana jest historia zakupów i gromadzi się rabaty. Obecnie serwis współpracuje z ponad 800 sklepami, oferując blisko 3 mln produktów.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry