Caterpillar – części i serwisowanie niemal od wieku

Caterpillar to marka znana wszystkim specjalistom branży budowlanej. Na rynku funkcjonuje już od wielu lat. Powstała w roku 1925 w Stanach Zjednoczonych, w Kalifornii z połączenia dwóch firm. Obecnie jest to czołowy producent maszyn budowlanych i górniczych, a także silników typu diesel oraz turbin gazowych. Na rynku działa też marka Cat, która projektuje i szyje odzież ochronną dla pracowników przemysłu budowlanego.

Wiele lat tradycji i doświadczenia ugruntowało pozycję marki na światowych rynkach. Wszędzie, gdzie powstają nowe obiekty, spotkać można maszyny i produkty marki Caterpillar. Warto pamiętać o tym, że w ramach działalności firmy znajdują się nie tylko maszyny i części marki Caterpillar, ale również serwisowanie. Firma od lat stawia sobie poprzeczkę bardzo wysoko i wierzy, że podstawą jej sukcesu są zadowoleni klienci, który współtworzą najwyższą jakość. Markę budują także ludzie, bez których o powodzeniu całego przedsięwzięcia nie mogłoby być mowy.

141717235454772300-2

Caterpillar części – razem dla przyszłości!

Główną ideą działalności firmy jest funkcjonowanie lokalnie. Marce o światowym zasięgu udało się wypracować pozycję lidera, jeśli chodzi o pracę na rzecz lokalnych społeczności. Fabryki produkujące Caterpillar rozsiane po całym świecie, zorganizowane są w małe miasta, które dają zatrudnienie lokalnym społecznościom, dostarczają niezbędny know how i zaplecze do rozwoju. Firma słynie także ze swojej dbałości o środowisko naturalne. W dobie ekspansywnych i niejednokrotnie agresywnych rozwiązań ingerujących w świat przyrody, marka stara się wyważać swoje decyzje i działać jak najbardziej świadomie w trosce o społeczeństwo. W 1952 roku powstała Fundacja Caterpillar, która pomaga osiągać zrównoważony rozwój na świecie poprzez umożliwianie łatwiejszego dostępu do edukacji, dbanie o środowisko naturalne, czy poprzez zaspokajanie podstawowych potrzeb człowieka. Działanie firmy Caterpillar to również wspieranie badań i rozwoju nowoczesnych technologii. Przy fabrykach Caterpillar powstają ośrodki badań i rozwoju, które oprócz własnych doświadczeń i analiz, wykorzystują także informacje zwrotne od klientów, wierząc, że tylko w ten sposób powstają produkty i usługi najwyższej jakości.

Podajemy pomocną dłoń!

Firma Caterpillar to nie tylko produkcja maszyn i części – to również ich serwisowanie na szeroką skalę. Nie od dziś wiadomo, że w przemyśle ciężkim, dla którego pracują ogromne i skomplikowane maszyny, na porządku dziennym są awarie oraz konieczność systematycznych przeglądów zużywanych części. Największą dumą firmy jest fakt, że prowadzi swoich klientów na każdym etapie życia maszyny. Caterpillar zajmuje się produkcją elementów wymiennych a ich serwis zajmuje się naprawą i wymianą zużytych części. Firmy takie jak Powers Partner www.powerspartner.pl współdziałają z marką Caterpillar i wspomagają sprzedaż części i serwisowanie maszyn. Wykwalifikowani pracownicy współtworzą Caterpillar po to, by dokonywać okresowych przeglądów i wymiany zużytych elementów maszyn. Oddział Caterpillar zajmujący się produkcją poszczególnych części maszyn to istotny składnik działalności firmy. Tam powstają te elementy, które wymagają wymiany. Wszystko po to, by przemysł budowlany działał sprawnie i bez zarzutu, w trosce o lepszą przyszłość.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry