Ceneo.pl po liftingu

Popularna porównywarka – Ceneo.pl – zdecydowała się na modernizację swojej szaty graficznej. Zmiany mają na celu przede wszystkim ułatwienie użytkownikom poruszania się w kategoriach zakupowych, a co za tym idzie uproszczą odnalezienie i porównanie produktów. Dodatkowo do dyspozycji osób korzystających z Ceneo oddana została nowa funkcja, jaką są podpowiedzi do wyszukiwarki.

Modyfikacje w layoucie nie są radykalne, w przeprowadzonej zmianie priorytetem było dodanie opcji, które wpłyną na lepszy komfort korzystania z Ceneo: „Nie tak dawno, bo w sierpniu 2009 zaprezentowaliśmy nową szatę graficzną naszego portalu. W ciągu tego roku Ceneo mocno się zmieniło. Pojawiły się nowe kategorie oraz narzędzia dla użytkowników – mówi Joanna Heine, Analityk Biznesowy w Ceneo.plwprowadzony obecnie lifting ma na celu uczynienie strony bardziej przejrzystej, a co za tym idzie przyjemniejszej w użytkowaniu. Zależy nam na tym, aby można było łatwo dotrzeć do poszukiwanego produktu czy kategorii” – dodaje.

Nowa wersja Ceneo ruszyła 22 lipca, najbardziej widocznymi i odczuwalnymi zmianami są nowy widok dla podkategorii na stronie głównej serwisu, a także opcja podpowiedzi w polu wyszukiwania.

Ceneo.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry