Ceneo.pl po raz kolejny nagrodzi najlepsze sklepy

Po raz trzeci Ceneo.pl weźmie pod lupę sklepy internetowe i przygotuje ranking najlepiej ocenianych przez kupujących. 

Ceneo.pl filary zaufaniaRanking powstanie w oparciu o kilkaset tysięcy ankiet wypełnionych przez użytkowników serwisu w ramach Programu Zaufane Opinie. Jego wyniki zostaną zaprezentowane 28 lutego podczas gali we Wrocławiu.

Program Zaufane Opinie Ceneo.pl to system zbierania opinii o transakcjach w sklepach internetowych, który powstał w celu zwiększenia bezpieczeństwa zakupów online. Jego istota polega na tym, że komentarze i opinie o sklepach pochodzą od rzeczywistych klientów. W Programie uczestniczy ponad 4,5 tys. sklepów online.

Prezentując najlepsze, polskie sklepy internetowe, pragniemy wskazać, komu warto zaufać, w których  sklepach warto kupować. Chcemy nagrodzić tych sprzedawców, którzy w najwyższym stopniu dbają o jakość obsługi klienta. Naszym celem jest także popularyzacja e-commerce i pokazanie, że kupowanie w sieci jest tak samo bezpieczne, jak tradycyjne formy zakupów – powiedziała Agnieszka Pająk z Ceneo.pl.

Sklepy ocenione i nagrodzone zostaną w 6 kategoriach tematycznych: Elektronika użytkowa, Motoryzacja, Multimedia, Styl życia, Świat komputerów i gier oraz Zdrowie i uroda. Ceneo.pl przygotuje także raport o zaufaniu i bezpieczeństwie w polskim e-commerce.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry