Ceneo.pl po raz kolejny nagrodzi najlepsze sklepy

Opublikowano: 9 stycznia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi:

Po raz trzeci Ceneo.pl weźmie pod lupę sklepy internetowe i przygotuje ranking najlepiej ocenianych przez kupujących. 

Ceneo.pl filary zaufaniaRanking powstanie w oparciu o kilkaset tysięcy ankiet wypełnionych przez użytkowników serwisu w ramach Programu Zaufane Opinie. Jego wyniki zostaną zaprezentowane 28 lutego podczas gali we Wrocławiu.

Program Zaufane Opinie Ceneo.pl to system zbierania opinii o transakcjach w sklepach internetowych, który powstał w celu zwiększenia bezpieczeństwa zakupów online. Jego istota polega na tym, że komentarze i opinie o sklepach pochodzą od rzeczywistych klientów. W Programie uczestniczy ponad 4,5 tys. sklepów online.

Prezentując najlepsze, polskie sklepy internetowe, pragniemy wskazać, komu warto zaufać, w których  sklepach warto kupować. Chcemy nagrodzić tych sprzedawców, którzy w najwyższym stopniu dbają o jakość obsługi klienta. Naszym celem jest także popularyzacja e-commerce i pokazanie, że kupowanie w sieci jest tak samo bezpieczne, jak tradycyjne formy zakupów – powiedziała Agnieszka Pająk z Ceneo.pl.

Sklepy ocenione i nagrodzone zostaną w 6 kategoriach tematycznych: Elektronika użytkowa, Motoryzacja, Multimedia, Styl życia, Świat komputerów i gier oraz Zdrowie i uroda. Ceneo.pl przygotuje także raport o zaufaniu i bezpieczeństwie w polskim e-commerce.

Dawid ZarazińskiCeneo.pl po raz kolejny nagrodzi najlepsze sklepy

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.