Ceneo.pl ma aplikację na iPada

Opublikowano: 26 września 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Serwis Ceneo.pl poszerza swoją gamę aplikacji na urządzenia mobilne. Ukazała się właśnie aplikacja na iPada pozwalająca na dostęp do wszystkich produktów prezentowanych w porównywarce.

Nowa aplikacja Ceneo.pl została przygotowana tak, aby po jej zainstalowaniu użytkownik mógł sprawdzać ceny produktów, przeglądać oferty sklepowe, galerie zdjęć oraz czytać opinie. Jak to ma miejsce w pozostałych aplikacjach mobilnych Ceneo.pl, kupujący może wyszukiwać produkty, skanując ich kody kreskowe.

IPad Ceneo.pl

Aplikacja pozwala przeglądać katalog produktów serwisu Ceneo.pl z użyciem filtrów w kategoriach. Dzięki niej możliwe jest również poznanie najpopularniejszych produktów na Ceneo.pl, jak również czytanie specyfikacji i opisów poszukiwanych przedmiotów. Można zapamiętywać wybrane produkty w schowku, aplikacja zapisuje także historię oglądanych towarów.

Wprowadzenie na rynek nowej aplikacji mobilnej na iPada, jest elementem strategii rozwoju usług mobilnych Ceneo.pl. W kwietniu tego roku firma uruchomiłaaplikację mobilną na smartfony z systemem operacyjnym Bada, a jeszcze w 2011 r. aplikację dla użytkowników telefonów z systemem operacyjnym Android i Symbian.

Z danych Ceneo.pl wynika, że przygotowane przez firmę aplikacje mobilne pobrało ponad 250 tys. użytkowników. Aplikacjęmożna pobrać z tego adresu.

Dawid ZarazińskiCeneo.pl ma aplikację na iPada

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.