Ceneo współpracuje z PasjaGSM

Ceneo nawiązało współpracę partnerską z wortalem dla pasjonatów telefonii komórkowej PasjaGSM. Misją portalu PasjaGSM.pl, który po modernizacji w odświeżonej szacie oglądać można od 14 czerwca 2006r., jest szerzenie wiedzy na temat telefonii komórkowej wśród użytkowników Polskiego internetu.
Ceneo i PasjaGSM zostały partnerami strategicznymi, aby stale podnosić wartość informacyjną serwisów i jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby użytkowników. W serwisie PasjaGSM internauci znajdą informacje o nowych modelach słuchawek, oprogramowaniu, wydarzeniach i akcesoriach GSM. Współpraca z Ceneo pozwoli im także porównywać ceny  dostępnych w serwisie telefonów. Użytkownicy Ceneo.pl poznają za to dane specyfikacyjne komórek, które, dzięki współpracy z PasjaGSM, wzbogacą zawartość merytoryczną działu „Telefony i akcesoria”.

Współpraca, którą podjęliśmy ma na celu rozbudowanie warstwy merytorycznej działu „telefony i akcesoria” na naszej platformie  – mówi Łukasz Zych Prezes Ceneo i dodaje – Chcemy, aby dzięki temu użytkownicy Ceneo mogli zdobyć wiele interesujących ich informacji i opinii na temat telefonów komórkowych, ich cen oraz sklepów internetowych, w których mogliby je kupić.

Ceneo.pl porównuje ceny i jest platformą wymiany informacji i opinii o produktach i e-sklepach. W serwisie prezentowane są artykuły uporządkowane według 14 branż, wśród których są m.in.  „Telefony i akcesoria”.
W niespełna rok od startu w sieci Ceneo zyskało wysokie uznanie środowiska internetowego. Zdobyte wyróżnienia:
– tytuł Witryny Dnia – według miesięcznika PC World Komputer (maj 2005r.);
– tytuł najlepszego w Polsce serwisu porównującego ceny – w rankingu opracowanym przez tygodnik Wprost i portal Money.pl (wrzesień 2005r.);
– Ceneo – najbardziej profesjonalny serwis porównujący ceny wg PC World
Komputer (grudzień 2005).

www.ceneo.pl
www.pasjagsm.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry