CentralaGier.pl z Arkadówkami

Centrala Gier Wirtualnej Polski wzbogaciła się o nowe gry online. „Arkadówki” to ponad dwa tysiące gier flashowych typu „kliknij i graj”. Gry podzielono na kategorie tematyczne, m.in. Zręcznościowe, Sportowe, Platformówki, Logiczne, Puzzle. Wszystkie gry w serwisie można komentować i oceniać.

By zagrać w którąkolwiek z prezentowanych w serwisie pozycji, wystarczy skorzystać z adresu arkadowki.pl. Nie trzeba być przy tym zalogowanym do witryny. WP prezentuje rankingi najpopularniejszych gier i najbardziej aktywnych graczy.

CentralaGier.pl skupia wszystkie serwisy Wirtualnej Polski związane z grami. Miłośnicy sieciowej rozrywki znajdą tu gry: MMO, online, typu „casual” oraz pierwszą portalową platformę dla wszystkich miłośników gier flashowych – whosegame.pl. To także produkcje Java na telefony komórkowe, gry dla najmłodszych internautów oraz Imperium Gier (gry.wp.pl), jeden z najstarszych, najbardziej rozbudowanych serwisów o grach komputerowych i konsolowych, dynamicznie reagujący na zmiany w środowisku komputerowej rozrywki.

Arkadowki.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top