Certyfikaty UKE

Opublikowano: 28 stycznia 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , ,

Urząd Komunikacji Elektronicznej rozpoczął 26 stycznia br. przyjmowanie wniosków w celu wydania certyfikatu UKE dotyczącego bezpiecznego korzystania z usług telekomunikacyjnych – donosi Gazeta Wyborcza.

Certyfikaty będą wydawane w trzech kategoriach:

  • bezpieczna komórka,
  • bezpieczny internet,
  • uczciwy transfer.

Akcja ma za zadanie promowanie firm telekomunikacyjnych, które działają na rynku wedle uczciwych zasad. Certyfikat ma być przyznawany na rok i może być wykorzystywany przez firmy w działaniach marketingowych.

Pierwszą firmą, która zgłosiła się do programu jest katowicka firma SysTel, oferująca usługi związane z udostępnianiem łączy internetowych. Według Adama Wołk-Jankowskiego, współwłaściciela spółki, jest to dobry sposób na rozwinięcie działalności i zaistnienie w świadomości potencjalnych klientów.

Informacje dotyczące certyfikatu UKE, formularz zgłoszeniowy i regulamin dostępne są: TUTAJ

http://wyborcza.pl/1,82244,6208850,UKE_daje_znaki_jakosci.html

Sylwester KozakCertyfikaty UKE

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.