Choinka, Mikołaj i zegarki od Interii

Opublikowano: 6 grudnia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia portal INTERIA.PL uruchomił, we współpracy ze swoimi partnerami i sponsorami, trzy serwisy. Kampanie promocyjne świątecznych serwisów INTERIA.PL wykorzystują synergię mediów spółek grupy RMF FM.

Tradycyjnie w portalu znalazł się serwis Choinka, poświęcony Bożemu Narodzeniu oraz zabawom noworocznym. Sponsorem serwisu Choinka zostały Zakłady Tłuszczowe Bielmar z Bielska-Białej, producent olejów i margaryn, który wzbogacił serwis świątecznymi przepisami na ciasta.

Związanej ze Świętami tradycji poświęcony jest drugi z serwisów – Mikołaj, sponsorem którego została firma Solac. W obrębie witryny prowadzony jest konkurs świąteczny „List do Świętego Mikołaja”, w którym do wygrania jest sprzęt AGD marki Solac. W ramach współpracy, dla sponsora nie posiadającego jak dotąd krajowej witryny, przygotowana została mini-witryna, prezentująca firmę i jej produkty w języku polskim.

Trzeci z uruchomionych przez INTERIA.PL serwisów to oferta dla poszukujących eleganckich prezentów dla swoich bliskich. Serwis Zegarki stworzony został na zlecenie dystrybutora zegarków marki Roamer w Polsce. W ramach promocji sprzedaży, co druga osoba zakupująca zegarek za pośrednictwem sklepu, otrzymuje gratis drugi.

http://choinka.interia.pl
http://mikolaj.interia.pl
http://zegarki.interia.pl

Sylwester KozakChoinka, Mikołaj i zegarki od Interii

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.