Citeam.pl podsumował rekordowe oferty ubiegłego roku

Opublikowano: 25 stycznia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Żarówki LED, zdjęcia z Empikfoto oraz dania z PizzaPortal – to najchętniej kupowane oferty na Citeam.pl w 2012 roku, które znalazły nawet po kilkanaście tysięcy nabywców. W poszczególnych miastach hitem były zniżki do kina 5D, pierogarni czy wstęp na „Niewidzialną Wystawę”.

Obecnie co piąty kupon sprzedawany na serwisie jest wystawiany przez sklepy internetowe. Ponadto trzy rekordowe oferty z 2012 roku, które wygenerowały kilkadziesiąt tysięcy sprzedanych kuponów, również pochodzą od usługodawców internetowych – powiedziała Marta Krauze z serwisu Citeam.pl.

Co dziesiąty kupon nabywany na serwisie z rabatami dotyczy usług kosmetycznych oraz kategorii Podróże. Podobne wyniki sprzedażowe generują oferty z zakresu zdrowia oraz sportu, a nieco mniej te pochodzące z branży gastronomicznej.

Oprócz żarówek LED dostępnych z rabatem 40 proc., niesłabnącą popularnością cieszyły się zniżki na wywoływanie zdjęć, m.in. w Empikfoto czy w FotoAs. Rekordowe deale umożliwiały zakup 100 odbitek zdjęć w formacie 10×15 z rabatem 69 proc.

Co ciekawe, do pierwszej dziesiątki najlepiej sprzedających się ofert w 2012 roku przebojem wdarły się rogale świętomarcińskie wystawione na Citeam.pl przez Urząd Miasta Poznania. Przysmaki, po podaniu kodu zniżkowego z kuponu, można było zamówić na terenie całej Polski za pośrednictwem Allegro.

Poniżej przedstawiamy infografikę dotyczącą najpopularniejszych ofert przygotowaną przez Citeam.pl

Top_Deals_2012_infografika

Sylwester KozakCiteam.pl podsumował rekordowe oferty ubiegłego roku

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.