ClickAd wchodzi w SEO

Firma ClickAd poszerzyła swoją ofertę o pozycjonowanie stron internetowych. Odpowiedzialnym za nową usługę w portfelu firmy jest Adam Wencław, który dołączył do zespołu ClickAd w marcu tego roku.
ClickAd jest agencją specjalizującą się w kompleksowej obsłudze działań reklamowych w internecie. Poszerzenie oferty o pozycjonowanie stron ma zapewnić jeszcze lepszą i pełniejszą obsługę klientów firmy. Początkowo dział będzie zapewniał wsparcie i doradztwo z zakresu SEO dla dotychczasowych klientów oraz w ramach prowadzonych przez ClickAd kampanii. Większa aktywność w zakresie sprzedaży usługi dla nowych klientów przewidziana jest w kolejnym etapie rozwoju działu SEO.

Za nową usługę wraz z jej rozwojem odpowiada Adam Wencław, który dołączył do firmy w marcu tego roku jako SEO Project Manager. Adam Wencław do ClickAdu przeszedł z firmy Direct Traffic, która zajmuje się marketingiem w wyszukiwarkach internetowych. Pełnił tam podobną funkcję i odpowiadał za prowadzone przez firmę projekty w zakresie pozycjonowania.

Stworzenie nowego działu ma na celu podkreślenie kompleksowości usług świadczonych przez nas w zakresie zintegrowanego marketingu online. Odzwierciedla także zapotrzebowanie naszych Klientów i ich oczekiwania w tym obszarze. – powiedział Robert Olszewski, Internet Advertising Supervisor w firmie ClickAd.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry