Co zaoferować może profesjonalna firma sprzątająca?

Profesjonalne sprzątanie budynków i terenów zielonych nie jest łatwym zadaniem, które każdy może wykonać w przeciągu godziny. Czas, którego zawsze brakuje, nadmiar pracy i brak specjalistycznych środków często stawiają pod znakiem zapytania skuteczność samodzielnego sprzątania. I tutaj śmiało może wkroczyć profesjonalna firma sprzątająca, która posiada niezbędne środki: ręce do pracy, wysokiej jakości sprzęt i środki czystości oraz kontakty i wiedzę, ułatwiającą kompleksowe sprzątanie.

Co zaoferować może profesjonalna firma sprzątająca? 1

Zakres obowiązków firmy sprzątającej

Działająca na rynku od 10 lat profesjonalna firma sprzątająca Przemex z Lublina wyspecjalizowała się w różnego rodzaju czynnościach porządkowych w budynkach i na zewnątrz. Zajmujemy się sprzątaniem biur, mieszkań, obiektów przemysłowych, pomieszczeń użyteczności publicznej, sklepów, budynków mieszkalnych. Dbamy o tereny zielone wokół budynków publicznych lub prywatne podwórka i ogródki, czyścimy kostkę brukową i nie tylko. Jeśli chodzi o czyszczenie powierzchni, posiadamy specjalistyczne środki chemiczne, które dają sobie radę z każdym rodzajem zabrudzeń. Zabezpieczamy czyszczone posadzki, podłogi miękkie i twarde, zajmujemy się polimeryzacją podłóg miękkich i impregnowaniem twardych.

Nasza firma sprzątająca wyspecjalizowała się również w niełatwym doczyszczaniu terenów pobudowlanych i pomieszczeń po remoncie (usuwanie niewykorzystanych pozostałych materiałów budowlanych, odkurzanie wszystkich pomieszczeń po remoncie, czyszczenie posadzek, mycie okien). Do czynności porządkowych wykonywanych w pomieszczeniach należy pranie wykładzin, dywanów, mebli tapicerowanych, odkurzanie, mycie każdego rodzaju podłóg, czyszczenie mebli i sprzętów firmowych, mycie okien i przeszkleń. Zajmujemy się dezynfekowaniem pomieszczeń. Posiadamy potrzebne środki higieniczne i sprzęt, za pomocą którego możemy dokonać dezynfekcji w biurach, szkołach, przedszkolach, hotelach i innych obiektach użyteczności publicznej. To oczywiście nie wszystkie czynności, którymi zajmuje się firma sprzątająca. Pełna oferta znajduje się na stronie Przemex. Każdą usługę konsultujemy indywidualnie z klientem.

Czy zlecenie sprzątania firmie się opłaca?

Najważniejsze dla firmy sprzątającej jest zadowolenie klienta. Zarówno tego, który zleca pracę cyklicznie i regularnie, jak i tego, który wypróbował nasze możliwości po raz pierwszy. Stawki firmy są niewygórowane i dostosowane do konkretnego klienta. Atutem firmy Przemex jest stawianie na działanie zespołowe oraz liczne kontakty, które mogą okazać się pomocne przy konkretnych zleceniach. Pracownicy działający zespołowo uzupełniają się, dzięki czemu praca odbywa się sprawnie i szybko. Sieć kontaktów firmy, obejmujących specjalistów różnych dziedzin, przydaje się w przypadku niespodziewanej potrzeby zasięgnięcia pomocy lub porady np. elektryka czy hydraulika.

Profesjonalizm, dopasowanie do potrzeb klienta, wiele usług i przystępne ceny to najważniejsze cechy profesjonalnej firmy sprzątającej. Zapraszamy do kontaktu klientów z Lublina i okolic.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top