CoKupić.pl? – Wasze Auto Testy

27 kwietnia na łamach tygodnika „Auto Świat” oraz serwisów internetowych AutoSwiat.pl , CoKupic.pl i OtoMoto.pl rusza akcja „CoKupić.pl? – Wasze Auto Testy”. Dziesięciu czytelników magazynu i użytkowników serwisów co miesiąc testować będzie wybrane przez organizatorów samochody. Akcja prowadzona jest w ramach współpracy strategicznej wydawnictwa Axel Springer Polska i firmy QXL Poland.

„CoKupić.pl? – Wasze Auto Testy” to pierwsza tego typu akcja organizowana na tak szeroką skalę w prasie motoryzacyjnej na polskim rynku. Czytelnicy „Auto Świata” i użytkownicy serwisów AutoSwiat.pl , CoKupic.pl i OtoMoto.pl , którzy wezmą w niej udział, zostali wyłonieni po wypełnieniu ankiet na stronie internetowej. Zainteresowanie akcją było bardzo duże – w ciągu tygodnia do redakcji spłynęło łącznie około pięć tysięcy zgłoszeń. Dziesięć osób, które wezmą udział w akcji, wyłoniono na podstawie testów psychologicznych oraz umiejętności prowadzenia samochodu.

W ramach projektu stworzono stronę cokupic.autoswiat.pl , gdzie na bieżąco relacjonowane będą wyniki testów. Z każdego testu – oprócz relacji w prasie – powstaną filmy wideo w ramach Auto Świat TV.

Testy kolejnych samochodów – po pięć aut w każdym numerze – publikowane będą co miesiąc w Auto Świecie oraz na stronach portali AutoSwiat.pl , CoKupic.pl i OtoMoto.pl . Akcja potrwa do października i obejmie łącznie siedem edycji testów. Wydarzeniu towarzyszy kampania promocyjna w serwisach internetowych i tytułach drukowanych Axel Springer Polska oraz w serwisach: CoKupic.pl, OtoMoto.pl i Allegro.pl.

cokupic.autoswiat.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top