ComArch i Cap Gemini Ernst & Young dla sektora publicznego

Opublikowano: 4 kwietnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W dniu dzisiejszym firmy Cap Gemini Ernst & Young Polska Sp. z o.o. i ComArch S.A wyraziły wspólne zainteresowanie realizacją projektów informatycznych dla sektora publicznego.

Na spotkaniu zarządów Cap Gemini Ernst & Young Polska oraz firmy ComArch uzgodniono intencję i możliwe kierunki współpracy przy realizacji projektów informatycznych na użytek sektora publicznego w Polsce. Współpraca przewiduje zarówno tworzenie Konsorcjów na potrzeby konkretnych przedsięwzięć, jak i wymianę wiedzy i doświadczenia obu firm.

Obie firmy realizowały już cały szereg lokalnych i międzynarodowych projektów informatycznych samodzielnie, a konsorcjum Cap Gemini Ernst & Young i ComArch S.A. sprawdziło się w przedsięwzięciach oraz przetargach dla administracji państwowej finansowanych przez PHARE przy udziale Funduszu Współpracy.

Firmy deklarują również, że posiadają niezbędne środki finansowe do udziału w sfinansowaniu części lub całości projektów, których realizacja oparta będzie na systemie partnerstwa publiczno-prywatnego.

http://www.comarch.pl

Sylwester KozakComArch i Cap Gemini Ernst & Young dla sektora publicznego

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.