ComArch nominowany do World Billing Awards 2003

Do tegorocznej edycji World Billing Awards ComArch został zgłoszony przez swoich klientów we Francji, Niemczech i w Stanach Zjednoczonych, u których wdrożone zostały komponenty flagowej platformy billingowej ComArch TYTAN. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas gali na tegorocznych targach i konferencji Billing Systems w Londynie 14 maja, w których ComArch również bierze udział.

ComArch został nominowany w kategorii Most Innovative Billing Product (Najbardziej Innowacyjny Produkt Billingowy), obok największych światowych dostawców dla telekomunikacji. Przyznawane od 1997 roku, World Billing Awards są uznawane za najważniejsze i najbardziej prestiżowe wyróżnienie w przemyśle billingowym. Przyznawane jest ono najbardziej innowacyjnym produktom billingowym, stanowiącym nową jakość w obsłudze procesów rozliczania abonentów. Aby zostać docenione produkty te muszą nie tylko wychodzić naprzeciw wymaganiom najnowocześniejszych operatorów telekomunikacyjnych, ale nawet w wielu aspektach rozliczeń proponować nowe standardy.

Chorleywood Publications w rocznym podsumowaniu rynku billingowego Billing Plus Contracts Summary 2002 zamieściło ComArch na 10 miejscu w kategorii Billing and Customer Care Systems i na 14 w kategorii globalnych dostawców systemów OSS i BSS. (Billing Plus Magazine, 31 stycznia 2003).

http://www.comarch.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top