ComArch podpisał pierwszy kontrakt we Francji

Dwa moduły platformy dla telekomunikacji ComArch TYTAN służące do rozliczeń międzyoperatorskich i partnerskich znajdą zastosowanie w firmie Kertel, operatora “calling cards”. Kontrakt początkuje także współpracę z jedną z największych firm integracyjnych w Europie Sterią, z którą podpisana została umowa i z którą projekt ten będzie wykonywany.

W ramach podpisanej umowy wdrożone zostaną dwa moduły platformy ComArch TYTAN: TYTAN Interconnect Billing i TYTAN Revenue Sharing. Tytan Interconnect Billing bedzie odpowiedzialny za rozliczenia z operatorami transportowymi sprzedającymi ruch w sieci telekomunikacyjnej, który następnie jest udostępniany końcowym klientom używającym calling cards. Natomiast TYTAN Revenue Sharing będzie odpowiedzialny za rozliczenia Kertela z partnerami i sieciami handlowymi, u których możliwe jest doładowanie lub aktywacja calling cards.

“ComArch pokonał wiele bardzo konkurencyjnych globalnych firm IT. Ten sukces udowadnia, że jako firma jesteśmy przygotowani do wejścia do Unii Europejskiej” powiedział Christophe Debou, Wiceprezes ComArch S.A..

ComArch nadal rozwija także swoją działalność w Stanach Zjednoczonych gdzie ze swojego centrum na Florydzie prowadzi sprzedaż usług billingowych dla telekomunikacji w modelu ASP. W ostatnim czasie podpisał umowę na świadczenie takich usług z amerykańska firmą telekomunikacyjną Universal.

http://www.comarch.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry