ComArch zakończył wdrożenie TYTANA we Francji

Opublikowano: 25 kwietnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Aplikacje należące do platformy ComArch TYTAN: TYTAN Interconnect Billing i TYTAN Revenue Sharing zostały z sukcesem wdrożone w firmie Kertel – francuskiego operatora calling cards. Jest to pierwszy wspólny projekt ComArchu i firmy Steria – jednego z największych integratorów w Europie, jak również pierwszy zrealizowany kontrakt firmy ComArch we Francji.

W zrealizowanym projekcie Tytan Interconnect Billing odpowiada za prowadzenie rozliczeń z operatorami transportowymi współpracującymi z Kertelem w zakresie wymiany ruchu telekomunikacyjnego; moduł Revenue Sharing jest natomiast odpowiedzialny za rozliczania z francuskimi operatorami komórkowymi używającymi obsługiwany przez Kertel system POSAR służący do doładowywania kart prepaid. ComArch wraz ze Sterią nadal rozszerza swoją współprace i prowadzone są wspólne działania w zakresie kolejnych projektów.

http://www.comarch.pl

Sylwester KozakComArch zakończył wdrożenie TYTANA we Francji

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.