Comarch zdobył najwyższe certyfikaty bezpieczeństwa

Comarch został pierwszym polskim partnerem firmy Juniper, posiadającym najwyższy kompetencyjny status J-Partner Elite w zakresie systemów bezpieczeństwa.
Comarch znalazł się w elitarnym gronie 7 firm na terenie Europy Centralnej (wliczając w to również m.in. Niemcy, Rosję, Kazachstan i Turcję) posiadających status J-Partner Elite w specjalizacji Advanced Security.

Uzyskana specjalizacja Advanced Security obejmuje wszystkie produkty z zakresu bezpieczeństwa dostępne w ofercie Juniper (Firewall & IPSec/VPN, Secure Access (SSL VPN), IDP). Wymagania pozwalające na uzyskanie specjalizacji Advanced Security są najwyższe spośród 6 kryteriów certyfikacyjnych poziomu J-Partner Elite. W ich skład wchodzi posiadanie 16 certyfikatów potwierdzających wiedzę oraz zbudowanie laboratorium testowego.

– Najwyższy poziom partnerstwa z firmą Juniper, będącą wg raportów Gartnera światowym liderem rynku SSL VPN oraz firewalli klasy Enterprise, jest potwierdzeniem, że Comarch jest nie tylko producentem oprogramowania, ale także liczącym się integratorem systemów bezpieczeństwa. Wysoka wiedza naszych inżynierów w połączeniu z doskonałymi produktami Juniper pozwala nam oferować systemy, które są w stanie niezawodnie zabezpieczyć dane naszych klientów – mówi Jacek Urban, Kierownik Działu Konsultingu Bezpieczeństwa i Ochrony Danych Comarch.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top