Comperia.pl rozpoczęła współpracę z Expanderem

Porównywarka finansowa Comperia.pl oraz firma doradztwa finansowego Expander podpisały umowę o współpracy. Każdy użytkownik Comperia.pl, po porównaniu i wybraniu kredytu hipotecznego, dzięki specjalnemu formularzowi kontaktu, będzie mógł umówić się na spotkanie z doradcą Expandera.
„Bardzo cieszymy się ze współpracy z Expanderem, to dla nas ważny i prestiżowy partner – jest  pierwszym na polskim rynku doradcą finansowym, podobnie jak my jesteśmy pierwszą porównywarką finansową funkcjonująca w polskim Internecie  – powiedział Bartosz Michałek Prezes Zarządu spółki Comperia.pl. „W tej chwili prowadzimy rozmowy z kolejnymi przedstawicielami banków oraz doradców finansowych. Chcielibyśmy, aby Comperia.pl nie tylko porównywała wszystkie dostępne na rynku produkty finansowe, ale także umożliwiała ich zakup u  najlepszychpodmiotów je oferujących” – dodaje Michałek.

Comperia.pl współpracuje także z innymi doradcami finansowymi emFinanse, Open Finance, Domem Kredytowym „Notus” i Goldenegg. Porównywarka finansowa umożliwia także skontaktowanie bezpośrednio się z jednym z 14 banków, w tym między innymi BZWBK, GE Money Bank, Millennium, PEKAO S.A. i Santander Bank

„Internet zawsze był dla Expandera ważnym narzędziem kontaktów z klientami, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z porównywarką finansową Comperia.pl, która w jednym miejscugromadzi informacje o ponad 1500 produktach finansowych. Chcielibyśmy dać użytkownikom Comperii.pl możliwość skorzystania z usług Expandera, które są dostępne w całej Polsce. Porównywarka finansowa może być pierwszym etapem podjęcia decyzji inwestycyjnej czy kredytowej” – stwierdził Piotr Augustynowicz, wiceprezes Expandera.

www.comperia.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry