Comperia.pl zmienia oblicze

Wierna pierwotnej kolorystyce Comperia wzbogaca się o szereg nowych funkcjonalności, ułatwiających precyzyjne wyszukiwanie produktów finansowych. Szczegółowe filtrowanie wyników wyszukiwania, wgląd do historii wyszukiwania, praktyczny interfejs do wymiany opinii o produktach finansowych między użytkownikami – to tylko niektóre wprowadzone zmiany.
– Coraz bardziej skomplikowane produkty finansowe staramy się sprowadzić do jednego mianownika. Chcemy, aby można je było porównywać tak, jak towary na sklepowej półce. Wprowadzone przez nas zmiany to milowy krok w tym kierunku – mówi Karol Wilczko, członek zarządu Comperii.

Jednocześnie Comperia wzbogaca się o nowe narzędzie – porównywarkę kont osobistych. Dzięki niej w prosty i szybki sposób można znaleźć najtańsze konto na rynku. Użytkownik może określić swój profil, a więc częstotliwość korzystania z różnych usług związanych z rachunkiem. Porównywarka wskaże najtańsze i najbardziej funkcjonalne rozwiązanie.

– Oprócz kont osobistych, Comperia umożliwia porównywanie kredytów hipotecznych, gotówkowych, samochodowych, kart kredytowych, lokat bankowych i produktów strukturyzowanych. W kolejce czekają kolejne produkty. Docelowo na Comperii możliwie będzie porównywanie wszystkich produktów finansowych dla klientów indywidualnych. To jeden z naszych strategicznych celów – powiedział Karol Wilczko.

Nowe funkcjonalności znacznie ułatwiają poruszanie się po serwisie. Na odświeżonej stronie Comperii porównywane produkty podzielone zostały na ogólne kategorie: kredyty, karty kredytowe, lokaty i inwestycje oraz konta bankowe. Na przykład wchodząc do sekcji kredytów, użytkownik znajdzie artykuły, raporty, rankingi dotyczące tematyki związanej z kredytami. Z tego poziomu może wejść do porównywarek kredytów hipotecznych, gotówkowych lub samochodowych.

– Wprowadzane dzisiaj zmiany są odpowiedzią na zapotrzebowanie naszych użytkowników, zgłaszane od startu porównywarki w marcu ubiegłego roku. Modyfikacje mają charakter pionierski, ale przecież taka jest Comperia” – dodaje Wilczko.

Comperia.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry