Comperia przejmuje serwis Banki.pl

Spółka Comperia, operator pierwszej polskiej porównywarki finansowej Comperia.pl, przejęła portal Banki.pl, popularny serwis o bankowości istniejący od 2004 roku. To kolejny etap budowy Grupy Comperia.

 

W skład Grupy, oprócz porównywarki finansowej Comperia.pl, wchodzi obecnie portal poświęcony kredytom hipotecznym eHipoteka.com oraz uruchomiony niedawno serwis motoryzacyjny Autoa.pl. Niedawno uruchomiono także ComperiaLead, rozbudowany program partnerski, który pozwala właścicielowi dowolnej strony internetowej lub bloga na zarabianie w sieci na pośrednictwie w sprzedaży produktów finansowych. Obecnie do Grupy dołącza portal Banki.pl.

– Comperia szybko się rozwija, dlatego podjęliśmy decyzję o budowie grupy portali finansowych. Tworzymy od podstaw zupełnie nowe projekty oraz przejmujemy już istniejące wraz ze stałą grupą ich użytkowników. To pozwoli nam na osiąganie silnych synergii. Zamierzamy otwierać nowe serwisy tematyczne i myślimy o dalszych akwizycjach – mówi Bartosz Michałek, prezes Comperia.pl.

Comperia przejmuje serwis Banki.pl 1

Banki.pl to portal analizujący usługi bankowe przeznaczone dla klientów indywidualnych oraz firm. Można na nim znaleźć nie tylko informacje o ofercie, ale także o lokalizacji placówek bankowych i bankomatów, historię poszczególnych instytucji, informacje poradnikowe, raporty, wyniki. – Profil serwisu bardzo dobrze uzupełnia naszą podstawową działalność jaką jest tworzenie narzędzi do porównywania produktów bankowych. – dodaje Bartosz Michałek.

Redakcje wszystkich serwisów wchodzących w skąd Grupy Comperia zostaną zintegrowane, każdy z nich będzie jednak przedstawiał użytkownikom nieco inne treści.

Serwis Banki.pl zostanie przebudowany i rozbudowany zgodnie z najnowszymi trendami tworzenia funkcjonalnych internetowych stron o tematyce finansowej. Przebudowa serwisu potrwa około trzy miesiące.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry