Cyfrowy Polsat wyłącznie w nowym systemie kodowania

Cyfrowy Polsat wyłączył stary system kodowania NagraVision Aladin. Cała oferta platformy jest dostępna wyłącznie w nowym systemie NagraVision, a odbiór sygnału telewizyjnego za pośrednictwem starych kart abonenckich jest już niemożliwy.

Wdrożenie nowego systemu kodowania w tak dużej spółce jak nasza wymaga nie tylko przeprowadzenia szeregu prac i testów technicznych, dochowania dbałości o dobro naszych klientów i bezawaryjny przebieg procesu po ich stronie, ale także uwzględnienia interesów naszych partnerów biznesowych, którzy do takich zmian również muszą się przygotować. Dlatego zeszły rok poświęciliśmy m.in. pracy nad nowym systemem i ufam, że będzie on dobrze służył zarówno nam, jak i naszym widzom – powiedział Dariusz Działkowski, członek zarządu Cyfrowego Polsatu S.A.

Dostawcą nowego systemu dostępu warunkowego dla platformy jest światowy lider w produkcji tego typu zabezpieczeń, szwajcarska firma NagraVision z Grupy Kudelski, z którą platforma współpracuje od wielu lat.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry