Czasopisma online w Wirtualnej Polsce

Polityka, Wprost, Computerworld, Zwierciadło, Machina, Voyage, Film – elektroniczne wydania tych tytułów można od dziś znaleźć – w wersji online – w Wirtualnej Polsce.

Serwis media.wp.pl wzbogacił się o nowy dział – E-wydania. Pod adresem
e-wydania.media.wp.pl internauci mogą znaleźć elektroniczne wersję popularnych czasopism: miesięczników, dwutygodników, tygodników, pism branżowych oraz społeczno-politycznych.

W tej chwili serwis oferuje ponad 90 tytułów prasowych. Internauta może kupić
i od razu pobrać na swój komputer dowolny z nich. Dzięki temu, że pismo dostępne jest w wersji online, istnieje możliwość przeszukiwania artykułów oraz drukowania ich w całości bądź części, np. tylko wybranych stron. Co istotne, użytkownik, czytając artykuł z danego magazynu w serwisie media.wp.pl, ma możliwość zakupu – i to od razu – całego interesującego go pisma w wersji elektronicznej.

„Czasopisma w wersji online są coraz popularniejsze wśród użytkowników sieci. Chodzi oczywiście o wygodę, dostępność poszczególnych pism, swobodne korzystanie z numerów archiwalnych. Każdy tytuł można pobrać na swój komputer w kilka minut, bez względu na to, w której części świata akurat przebywamy. Można szybko dotrzeć do konkretnego artykułu, wydrukować cały numer lub tylko kilka interesujących nas stron. Czasopismo w wydaniu elektronicznym jest tańsze, co oczywiste, od wydania papierowego. Łatwiej jest też takie e-wydania przechowywać.” – mówi Tomasz Czerko z Wirtualnej Polski, odpowiedzialny za projekt E-wydania.

Za pośrednictwem witryny e-wydania.media.wp.pl można zaprenumerować wybrany tytuł prasowy; użytkownik jest wówczas automatycznie powiadamiany (pocztą e-mail) o możliwości pobrania najnowszego numeru. Serwis oferuje także dostęp do numerów archiwalnych czasopism.

Ceny poszczególnych tytułów w wersjach online są niższe nawet o 30% od tradycyjnych wydań papierowych. Za pośrednictwem WP dostępne są min. Polityka, Wprost, PC World Komputer, Manager Magazin, Foto Akt, Zwierciadło, Voyage, Machina, Film, Magazyn Internet, Computerworld, Forum.

Partnerem serwisu jest: NetPress Digital.

www.e-wydania.media.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top