Człowiek Roku Polskiego Internetu 2007 – nominacje

Już 5 grudnia dowiemy się kto otrzyma Grand Webstara dla Człowiekiem Roku Polskiego Internetu? Członkowie Akademii Internetu sporządzili listę nominowanych.
Nominacje otrzymali:
Dominik Kaznowski – od lat zaangażowany w rozwój Internetu. Od 2003 roku działa aktywnie w IAB Polska, które zajmuje się edukacją rynku w zakresie wykorzystania internetu. Od 2003 roku jest autorem raportów rocznych o polskim i światowym Internecie publikowanych przez IAB. Autor książki “Nowy marketing w Internecie” oraz wielu artykułów i opracowań. Od sierpnia 2006 roku jest dyrektorem marketingu Pionu Internet w AGORA SA.

Maciej Popowicz – twórca serwisu nasza-klasa. Zrealizował amerykański sen po polsku. Ma za sobą liczne doświadczenia i praktyki zagraniczne m.in. w Amerykańskiej firmie Delphi gdzie brał udział w pracach badawczych mających na celu ukończenie programu pośredniczącego w komunikacji z urządzeniami samochodowymi. Na początku 2007 rozpoczął współpracę naukową w Niemczech w ramach programu Socrates-Erasmus. Laureat wielu konkursów m.in. X edycji IPSC 2005 – Internetowego Zespołowego Konkursu Programistycznego.

Rafał Agnieszczak – pokazał, że również w Polsce po roku intensywnej pracy oraz zaangażowania można osiągnąć sukces. Prezes zarządu czterech spółek internetowych prowadzących m.in. serwis społecznościowy Fotka.pl, serwis aukcyjny Swistak.pl oraz kilka mniejszych serwisów tematycznych (Media2.pl, Salon.pl). Związany z branżą internetową nieprzerwanie od 1999 roku.

Wyniki tegorocznego konkursu Webstar Festival poznamy w trakcie gali, która odbędzie się 5 grudnia w Fabryce Trzciny.

www.webstarfestival.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Konkurs Dyrektor e-Commerce Roku
30.06.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry