Czterokrotny wzrost sprzedaży InteliWISE

InteliWISE S.A. przedstawiła raport z działań w I półroczu 2009 roku. Strategia skupienia się na największym na świecie rynku oprogramowania– Stanach Zjednoczonych, przyniosła ponad czterokrotny wzrost sprzedaży oraz znaczną poprawę rentowności spółki.
Przychody netto ze sprzedaży wyniosły ponad 859 tys. zł w pierwszym półroczu 2009, w porównaniu do 197 tys. zł w analogicznym okresie 2008, koszty działalności operacyjnej wyniosły 859 tys. wobec 1,299.9 tys. Spółka znacznie poprawiła efektywność operacyjną, zmniejszając stratę z ponad 1,113 tys. w I półroczu 2008 do 13 tys. w I półroczu 2009.

Źródłem poprawy wyników jest seria działań plasujących rozwiązania InteliWISE na rynku Stanów Ameryki Północnej. Kluczowe wśród nich to otwarcie operacyjnego biura w Dolinie Krzemowej, współpraca z lokalnymi, doświadczonymi partnerami, dostosowanie produktów do specyfiki rynku USA oraz sprzedaż produktów w zyskującym popularnośc modelu SaaS (Software – as – a – Service).

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry