Czym żyją faceci

Wirtualna Polska uruchomiła nowy serwis dla panów – facet.wp.pl. Jego twórcom zależało na tym, by w jednym miejscu zgromadzić informacje przygotowywane pod czysto męskim kątem.
W Polsce z Internetu korzysta bowiem 6,5 mln mężczyzn, z czego 61% codziennie lub prawie codziennie. Połowa wszystkich użytkowników jest w wieku 15-34 lata. Największym zainteresowaniem panów cieszą się serwisy poświęcone motoryzacji i sportowi oraz szeroko pojętym nowinkom technicznym. Internauci rodzaju męskiego stanowią też 61% serwisu Erotyka (Megapanel PBI/Gemius, IX 2006).

Chcąc ułatwić mężczyznom dostęp do ulubionych tematów, WP stworzyła witrynę, w której każdy pan znajdzie coś dla siebie (a i panie mogą uzupełnić swoją wiedzę o kilka zaskakujących faktów …). Seks (oczywiście na pierwszym miejscu), rozrywka, motoryzacja – cała gama tematów i wszystkie potraktowane z prawdziwie męskiej perspektywy! Jeśli więc jesteś (lub masz zamiar stać się) tym facetem, który szybko jeździ autem, gra na giełdzie i jest trendy – to coś właśnie dla Ciebie :).

„To typowo męski serwis. Zamieściliśmy w nim bloki tematyczne, które – w różnym stopniu – ważne są dla każdego faceta.” – mówi Piotr Malec, kierownik Grupy Technika, koordynator projektu Facet. – „Galerie pięknych kobiet, praktyczne informacje związane z seksem, szybkie samochody, sporty ekstremalne, do tego przepisy na drinki działające jak afrodyzjak – czy trzeba jeszcze czegoś?” – uśmiecha się Piotr Malec.

W serwisie poruszane są jednak nie tylko tematy lekkie, ale i te zupełnie serio. Oprócz strony głównej tworzą go dodatkowo zakładki Rozrywka (recenzje książek, filmów, gier i boks z dowcipami), Gadżety (super zabawki dla dużych chłopców), LajfStajl (styl życia facetów „naj” – od sportu po modę), mPower (opisy motocykli i samochodów) i wreszcie Kalendarz (informacje o tym, co ciekawego dzieje się w danym dniu). Serwis już wkrótce uzupełnią porady jak poprawić kondycję fizyczną oraz „abc alkoholi”, czyli co, w czym i na jaką okazję.

„Polityka cię interesuje, bo czerpiesz wzory z liderów takich, jak Rudolph Giuliani – burmistrz Nowego Jorku. Z gospodarki uczysz się od najlepszych – Warrena Buffeta – guru inwestorów. Szybkie samochody – to styl Kubicy, eleganckie garnitury i modne zegarki – styl Bonda, inteligencja – Lema. Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki, bo zaliczasz się do elitarnego grona mężczyzn, którym zależy.” – pisze w serwisie facet.wp.pl Michał Bagiński.
I to jest właśnie to.

www.facet.wp.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry