Dajopis.pl – nowy serwis WP

Nowy serwis Wirtualnej Polski, dajopis.pl, skierowany jest głównie do młodzieży. Korzystać z niego może jednak każdy i to bez względu na wiek. Serwis ma z założenia stanowić bazę opisów – zarówno tekstowych, jak i graficznych – wykorzystywanych przez użytkowników komunikatorów internetowych.

Opisy znajdujące się w serwisie podzielone zostały na kategorie tematyczne, np. Cytaty, Miłosne, Świąteczne, Śmieszne, z PRL, Obcojęzyczne, Graficzne. Użytkownicy mają możliwość dodawania własnych opisów oraz pobierania na komunikatory tych zgromadzonych w serwisie. Bez znaczenia jest też, z jakich systemów IM korzystają. By dodać opis nie trzeba być zalogowanym – serwis ma charakter otwarty.

„Dajemy internautom możliwość modyfikacji opisów według własnych potrzeb i upodobań – mówi Przemysław Piech z Wirtualnej Polski, koordynator projektu – Ponieważ Wirtualna Polska ma własny komunikator, SPIK, jego użytkownicy mogą pobierać opisy automatycznie, za jednym kliknięciem.”

Dodane opisy można punktować, dzięki czemu powstaje ranking tych najciekawszych i najbardziej zabawnych (zakładka Najlepsze opisy). Na głównej stronie serwisu prezentowane są też codzienne opisy najczęściej pobierane i najpopularniejsze tagi użytkowników.

www.dajopis.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top