Dariusz Świąder wiceprezesem Polskapresse

Od stycznia 2010 r. do Zarządu Polskapresse wejdzie Dariusz Świąder, dyrektor finansowy Polskapresse. Jako wiceprezes Zarządu odpowiedzialny będzie za tworzenie, wdrażanie i kontrolę polityki finansowej spółki, księgowość i sprawozdawczość, badanie stanu finansowego wszystkich nowych projektów w Grupie.

Od stycznia 2010 r. Zarząd Polskapresse tworzyć będą: Dorota Stanek, prezes Zarządu, Grzegorz Haftarczyk, wiceprezes Zarządu, Dariusz Świąder, wiceprezes Zarządu i dyrektor finansowy, Paweł Fąfara, członek Zarządu.

Dariusz Świąder do Polskapresse na stanowisko dyrektora finansowego przyszedł w kwietniu br. Wcześniej pracował w firmie doradczej KPMG jako Manager w dziale doradztwa inwestycyjnego (Corporate Finance).

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry