Darmowa obsługa płatności PayPal w systemie Dotpay

W wyniku partnerskiej współpracy firmy Dotpay oraz systemu płatności elektronicznych PayPal, sklepy internetowe mogą akceptować płatności PayPal, uruchamiając taką opcję w panelu płatności Dotpay.

PayPal to kolejna forma płatności elektronicznych oferowanych przez Dotpay, dzięki której zakupy w Internecie zapewniają klientom wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa. Wdrożenie akceptacji nowej formy płatności jest bardzo łatwe i szybkie. Cały proces nie wymaga prac integracyjnych — wystarczy kilka prostych kroków (założenie, akceptacja i weryfikacja konta PayPal oraz konfiguracja dostępu).

PayPal to system sprawdzony przez miliony użytkowników na całym świecie. Doskonale spełnia oczekiwania obu stron elektronicznego handlu, czyli jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla kupujących, jak i sprzedających — użytkowników międzynarodowych platform aukcyjnych czy właścicieli sklepów internetowych. Obsługa transakcji PayPal w systemie Dotpay jest całkowicie bezpłatna – Dotpay nie pobiera żadnych opłat ani prowizji za obsługę płatności PayPal.

Przez pierwsze trzy miesiące płatności PayPal udostępniane w systemie Dotpay objęte są promocyjnymi warunkami finansowymi: wysokość prowizji pobieranej przez system PayPal została obniżona do 2,5% + 0,30 zł od transakcji.

www.dotpay.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top