Darmowe wpisy w Katalogu Firm!

Opublikowano: 22 stycznia 2013. Kategoria: Rynek.

Klasyk mawiał: jak jest zima, to musi być zimno… Aby jednak nieco złagodzić jej skutki, proponujemy każdej firmie, która spełnia warunki merytoryczne, darmowy wpis w naszym Katalogu. I to na pół roku!

ebizJeśli reprezentujecie firmę świadczącą usługi związane z e-biznesem (np. hosting, domeny, projektowanie stron, prowadzenie kampanii reklamowych, tworzenie sklepów internetowych, usługi marketingowe, SEO) zapraszamy do stworzenia darmowego wpisu w Katalogu. Kod upoważniający do darmowego wpisu w wersji podstawowej to MROZY2013.

Katalog jest promowany na wszystkich stronach e-biznes.pl, wystartowali.pl oraz PRportal.pl. Szczegóły dotyczące zakresu promocji w katalogu znajdziecie na stronie Korzyści.

Darmowy wpis będzie można dodawać do 31 stycznia 2013.

Zapraszamy!

Sylwester KozakDarmowe wpisy w Katalogu Firm!

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.