Darmowe wpisy w Katalogu Firm!

Klasyk mawiał: jak jest zima, to musi być zimno… Aby jednak nieco złagodzić jej skutki, proponujemy każdej firmie, która spełnia warunki merytoryczne, darmowy wpis w naszym Katalogu. I to na pół roku!

ebizJeśli reprezentujecie firmę świadczącą usługi związane z e-biznesem (np. hosting, domeny, projektowanie stron, prowadzenie kampanii reklamowych, tworzenie sklepów internetowych, usługi marketingowe, SEO) zapraszamy do stworzenia darmowego wpisu w Katalogu. Kod upoważniający do darmowego wpisu w wersji podstawowej to MROZY2013.

Katalog jest promowany na wszystkich stronach e-biznes.pl, wystartowali.pl oraz PRportal.pl. Szczegóły dotyczące zakresu promocji w katalogu znajdziecie na stronie Korzyści.

Darmowy wpis będzie można dodawać do 31 stycznia 2013.

Zapraszamy!

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry