Darmowy Internet od Wirtualnej Polski

W siedmiu najpiękniejszych i najatrakcyjniejszych turystycznie miejscowościach Polski można przez całe wakacje korzystać z Sieci za darmo. Wystarczy znaleźć się w specjalnej Strefie Darmowego Internetu Wirtualnej Polski.

Turyści w Sopocie, plażowicze w Helu, windsurferzy we Władysławowie, miłośnicy pieszych wędrówek w Zakopanem – wszyscy mogą nieodpłatnie wysłać mail, sprawdzić najnowsze wiadomości, pogodę, repertuar kin. Wystarczy, że znajdą się w specjalnie oznaczonych strefach bezprzewodowej sieci WP. Już drugi rok z rzędu każdy posiadacz laptopa lub urządzenia przenośnego z wbudowaną kartą WiFi może za darmo i bez ograniczeń, dzięki Wirtualnej Polsce, korzystać z Internetu.

„Rośnie liczba polskich internautów i świadomość tego, że Sieć to potężne medium, oferujące przy tym wielorakie możliwości. Korzystamy już nie tylko z poczty e-mail, czy komunikatorów, ale w Internecie sprawdzamy, co, gdzie i kiedy się dzieje, tu rezerwujemy hotel, realizujemy płatności, oglądamy… telewizję. – opowiada Tomasz Bączek z Wirtualnej Polski, odpowiedzialny za projekt Bezprzewodowego Lata WP – Podczas wakacji dla większości z nas Internet to jednocześnie poczta, gazeta, informator kulturalny, kinowy
czy pogodowy. Drugi rok z rzędu WP pomaga użytkownikom „być na bieżąco”, pokazując przy okazji, że jest miejscem, skąd można ściągnąć wszystko i gdzie można wszystko znaleźć. Cieszy nas przy tym niezmiernie, że ducha nowoczesności poczuły urzędy miast, do których zwróciliśmy się z propozycją współpracy i aktywnie zaangażowały się w projekt. Już wiadomo, że w Krakowie bezprzewodowy Internet będzie dostępny i rozwijany przez cały rok.”

Dodatkowo w Sopocie oraz malowniczej helskiej Kuźnicy można korzystać z bezpłatnych kawiarenek internetowych.

WP pozyskuje do współpracy coraz to nowe miasta. Wkrótce Strefa Darmowego Internetu Wirtualnej Polski ruszy m.in. w Gdańsku. Portal podjął już kroki w celu włączenia się w projekt rozwoju gdańskich stref bezpłatnego dostępu do Sieci, współpracując w tym zakresie z władzami miasta.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top