Decyzje-IT.pl mają już rok

Rok temu wystartował specjalistyczny, internetowy serwis branżowy decyzje-IT.pl, który stanowi centrum wiedzy na temat systemów wspomagających zarządzanie. 20 czerwca 2008, obchodzi swoje pierwsze urodziny

Przygotowaniom do zakupu i wdrożenia systemu wspomagającego zarządzanie towarzyszy wiele pytań. Jak wybrać odpowiedni system dla firmy? Czym się kierować przy jego wyborze? Jak przygotować firmę i pracowników do wdrożenia? Odpowiedzi na te i inne pytania nie są łatwo dostępne, a menedżerowie nie mają zwyczajowo czasu, aby poświęcić się poszukiwaniom.

W odpowiedzi, rok temu w Internecie rozpoczął działanie branżowy serwis internetowy decyzje-IT.pl, zawierający kompleksową i niezależną wiedzę na temat rozwiązań IT dla biznesu. Celem decyzje-IT.pl jako centrum wiedzy jest wsparcie decydentów w wyborze systemów IT, poprzez możliwość analizy mocnych i słabych stron systemów IT, dostęp do artykułów, raportów branżowych, aktualności, opisów wdrożeń (Case Studies), przeglądu rozwiązań (White Papers), informacji o organizowanych wydarzeniach branżowych, konferencjach, seminariach, targach informatycznych.

Najważniejszym elementem serwisu decyzje-IT.pl, wyróżniającym go od konkurencyjnych portali, jest możliwość bezpłatnego skorzystania z polskiej wersji analitycznego narzędzia do wyboru i oceny systemów IT partnera biznesowego Technology Evaluation Centers Ltd. (TEC) – Jest to jedyne tego typu rozwiązanie obecne na polskim rynku, które – w przeciwieństwie do istniejących w Internecie katalogów firm i systemów – pozwala na zaawansowane porównanie systemów IT dla biznesu – mówi Agnieszka Dziurkiewicz, Marketing Manager, decyzje-IT.pl.

– Pierwszy rok działalności decyzje-IT.pl zaliczamy do bardzo udanych. Z każdym dniem powiększa się lista użytkowników serwisu, którzy regularnie go odwiedzają oraz subskrybują Newsletter – mówi Joanna Wypych, Account Manager, decyzje-IT.pl. W trakcie tego roku powstał Katalog Dostawców, Katalog Oprogramowania, sekcja Oferty Pracy IT, podsumowanie „Branża IT w minionym tygodniu”. – Mamy wiele planów rozwoju serwisu decyzje-IT.pl, które sukcesywnie realizujemy – dodaje Agnieszka Dziurkiewicz, Marketing Manager, decyzje-IT.pl. –  Na jesień przygotowujemy dla naszych użytkowników kilka niespodzianek. Mogę jedynie zdradzić, że związane one będą ze wzbogaceniem wyglądu serwisu oraz rozbudową go o kilka nowych, ciekawych działów.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry